Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tételezzük fel, hogy újonnan...

Tételezzük fel, hogy újonnan alapított cég gyárt egy terméket, hogyan érheti el, hogy ez a termék valamelyik nagy kereskedelmi üzletlánc polcaira kerüljön?

Figyelt kérdés
ez régóta érdekel,

2013. okt. 19. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Leginkább az adott kereskedelmi lánc beszerzőivel ápolt jó kapcsolat által (értsd : lefizetni őket)
2013. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt a kapcsolat, de inkább a versenyelőnyt kell bizonyítanod. Azt, hogy a fogyasztó jobban jár a te termékeddel. Ha nincs konkurenciád, akkor azt, hogy erre a termékre szükség van. (pl. kozvélemeénykutatási adatok) Ha megvan a fogadókészség, akkor zsebedbe kell nyúlni: belistázási díj, polcpénz stb. Aláíratnak veled egy tok előnytelen szerződést (min 90 nap fizetés, kötbér, visszárúzás stb.) te meg boldog vagy, hogy ott virítasz a hipermarket egy sötét szegletében...
2013. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Tudtommal a legtöbb áruházban polc díj van. Tehát ha kifizeted a pénzt a helyért, akkor adhatod a cuccot amit vagy megvesznek vagy nem.
2013. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Jos válasza:

Üdv. mindenkinek!

Az Hirdetőnek felajánlottam a segítségem. Osztrák cég forgalmazói segítségét! Mocskos Halott ÉDESANYÁMAT mocskoló választ kaptam.

2013. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
csak úgy simán leanyázott? Mert akkor ez az "ember" se 100-as.
2013. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Jos válasza:
Igen. Nagyon mocskos módon. Pedig "csak" felajánlottam neki, ha küld bemutatkozó anyagot esetleg referenciát talán tudunk segíteni a forgalmazásban, mivel export-import cég vagyunk....Azt nem értem, akkor miért kérdez az ilyen?
2013. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valszeg csak egy tini aki kíváncsi de, hogy miért kell anyázni ezt nem értem. Biztos ennyire ostoba szegény. Szard le :)
2013. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jos egy idióta. Nem a kérdezőnek küldte el a gagyi sablonlevelét (lsd. alant), hanem nekem. És még csodálkozik is, hogy elküldöm a francba, mikor annyi esze nincs, hogy jó embernek küldjön levelet...


Tisztelt Hirdető!


Hirdetése felkeltette a figyelmem.

Engedje meg, hogy bemutatkozzam:

K***** E**** vagyok, Ausztriában élek és a saját N********* vállalatot építem férjemmel K***** J*****-el a cég ügyvezetőjével. Többek között kereskedelmi tevékenységet folytatunk Ausztria, Németország és Magyarország területén.

Amennyiben aktuális még a hirdetése, talán tudok Önnek segíteni. Ehhez cégbemutató anyagra van szükségem. Kérem, szíveskedjen referenciával, termékismertetővel az ek*****@n********.at címen jelentkezni.


Szívélyes üdvözlettel:


K****** E****

2013. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Jos válasza:
Lehet, hogy rossz helyre került a levelem. A fórumon az első privát üzenetem volt...Ráadásul külföldről írok. Ettől független, ha valaki tévedésből nekem ír, nem mocskolódok, maximum udvariasan figyelmeztetem, hogy ez bizony téves...Mindenki hibázhat. A másik kérdés,nem sablon a levél. Bemutatkozás és egy sima ajánlat, aminek minden szava igaz. Bárki leellenőrizhet. Ha valaki írt már üzleti levelet, tudja mi a sablon és mi az ajánlat.
2013. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1., totálisan sablonlevélnek látszik, már bocs.

2., Persze, mindenki hibázhat. Más kérdés, hogy mekkorát és mennyire válik hiteltelenné egy állítólagos közvetítő cég attól, hogy a tulajdonosa annyira egyszerű lélek, hogy egy fórumon egy privát üzenetet nem tud elküldeni valakinek...

3., Az elmúlt két napban mára 6 (!) ilyen, a tiedhez hasonló nyomorult spamot kaptam. Mert tetszik vagy nem, a leveled egy spam, ugyanis én nem kértem. De ne érezd magad különlegesnek, mindegyikre szó szerint ugyan azt a választ küldöm, mint neked, így ne vedd különösebben magadra...

2013. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!