Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire lennének vevők az emberek...

Mire lennének vevők az emberek, milyen rajzokat és grafikákat vásárolnának?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy "átlagolt" közönséget megcélozni, a rajzaim általában elég alternatívak, egy bizonyos szubkultúrán belüliek, viszont szeretnék olyat rajzolni, amit egy átlagember is megvenne. Milyen témában, milyen grafikákat készítsek ehhez? Ti milyen rajzot/festményt vennétek meg?

2013. okt. 20. 12:33
 1/6 anonim válasza:
90%
én festményt, méghozzá v. barokk stílusút, vagy impresszionistát
2013. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

[link] ő akármilyen sz*rt csinál, megveszik. :"DDD


Komolyra fordítva a szót a fanartok jók.

Pl. Shingeki no Kyojin, Supernatural, The Vampire Diaries, Brace yourselves, winter is coming(nem fog eszembe jutni a címe, hiába ülök már 5perce fölötte...)esetleg megrendelésre készíts portrét.

2013. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem anime-ket és mangákat szeretnék csinálni, egyrészt mert nem áll közel a stílusomhoz, másrészt meg inkább kerülném azt a vonalat, mert sokkal szebbek is vannak (nekem legalábbis jobban tetszenek). A portrék oké, de referenciaként nem nagyon tudnám felmutatni, max ha hírességeket rajzolnék, azt viszont kétséges, hogy megvennék. Köszi a választ, várok még több ötletet! :)
2013. okt. 20. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
kiálsz a térre é karikatúrákat rajzolsz ezresért
2013. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Informatikus vagyok, iígy szoftverekhez / web-alkalmazásokhoz / mobil-alkalmazásokhoz ikonokat vásárolnék, ha vásárolnék.
2013. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez egyénfüggő. Mindenki azt veszi meg, amiben meglátja a szépet, amiben lát valamit ami megtetszik neki. Ez persze már lehet komolyabb, mélyebb értelmű festmény, rajz, de lehet egy kavics is az útszélen megfestve... Kinek milyen a fantáziája, érdeklődése, szellemisége...stb. Én ha festményt vennék, akkor mindenképp egy szép, kidolgozott, aprólékos festményt vennék, valami absztarktat. De ha az átlagot szeretnéd megcélozni, akkor csinálj tájképeket, virágokat, vizeket, naplementét egyéb természeti képeket, ezek mindig bejönnek. Az is jó lehet ha csak egyféle szín árnyalataival dolgozol például lehet egy előbb említett naplemente ahol minden narancs, sárga,meg pirosas. Ezeket mindig megveszik...szerintem legalábbis.
2013. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!