Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha jövő tavasszal kiköltöznék...

Ha jövő tavasszal kiköltöznék Londonba, hány hónap alatt tudnék félretenni 5 millió forintot, hogy hazajöjjek?

Figyelt kérdés
Azért csak jövő tavasszal mennék, mert még nem tudok angolul, de már hamarosan kezdem a tanulást. Nem vagyok egy finnyás fajta, kint bármilyen munkát elvállalok, csak fizessenek sokat, mert nekem első sorban a pénz számít én csak arra hajtok, hogy abból legyen minél több és jöhessek gyorsan haza meggazdagodva.
2013. nov. 6. 09:18
1 2
 1/13 SzilKa ***** válasza:

Ha jól sejtem, a jelenlegi nyelvtudás hiánya mellett versenyképes szakmával sem rendelkezel? Már ahhoz is kéne nem kevés kezdőtőke, hogy kint el tudjál indulni, amíg nem találsz állást, éhen ne halj és legyen fedél a fejed felett.

Ha ennyire csak a pénz számít és nem vagy finnyás, és nő vagy, ülj fel a zürichi vonatra és a testeddel talán meg tudod keresni azt a pénzt.

2013. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha megtalálod a megfelelő munkát, akár két, három hónap alatt is össze tudod szedni a pénzt.
2013. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

6-10 ÉV(!), de akkor két pakival osztod meg a szobádat, konzerveken élsz, és 1 évben 2x jössz haza.

De kívánom, hogy legyen szerencséd.

2013. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, 5 perce röhögök a kérdéseden :D

Köszönöm! XD

2013. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem nevetséges, inkább sírni kéne. Nem az, hogy ki szeretne menni, hanem az, hogy az van beléjük nevelve, hogy kint majd meggazdagodnak hónapokban is számolható idő alatt. Úgy az első-második év környékén aztán leesik majd a tantusz, hogy ez mégsem az, amit ígértek.
2013. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: de most ez tényleg egy komoly kérdés??

Nézzük a tényeket ill. azt, ami a kérdezőről feltételezhető:

- nem beszél angolul (de nemsokára elkezdi, és jövő tavaszra már fog beszélni XD)

- bármilyen munkát elvállal >> értsd, nincsen semmi olyan képzettsége / szaktudása, ami hasznos lehet a munkaerőpiacon

- csak fizessenek sokat >> nincs igazán tisztában a munkaerőpiac kereslet-kínálat szabályaival, feltételezhetően még sosem dolgozott

- neki elsősorban a pénz számít, hogy abból legyen minél több >> munka iránti elhivatottság, alázat = zérus

- jöhessen gyorsan haza meggazdagodva >> kényszeredett mosoly a részemről...

2013. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem kellene így lelohasztani a lelkesedését, igen is sikerülhet neki. Egy ismerősöm is kiment 0 háttérrel, elment a királynőhöz, mondta neki, hogy mékmirics és kapott egy csomó pénzt meg mindent.
2013. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ne lehetnék optimista. Alap dolgokat már most is el tudok olvasni angolul, csak azt kell megtanulnom, hogy folyékonyan beszéljek angolul. De ezt kint is megtanulhatom. Egyelőre nekem annyi angoltudás elég lenne, hogy kapjak olyan munkát amiből tudok félretenni. Itt a fórumon is sok olyat olvasni, hogy kimentek Londonba és bejött nekik a dolog, szóval ne legyetek már ilyen keserűek, amikor valaki (most épp én) teszünk azért, hogy többet keressünk és ezért még külföldre is hajlandóak vagyunk elmenni egy kis időre.
2013. nov. 6. 15:28
 9/13 anonim ***** válasza:
:-D Az nagy előny, ha te csak a pénzért mész ki, mert a többiek puszta élvezetből szopnak. :-D
2013. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fórumra azt ír, amit akar. Talán leginkább saját magát nyugtatja vele. Én nem egy ismerősön azt látom, hogy a pénzen kívül semmit nem tudnak felmutatni. Tönkre mennek lelkileg, van aki fizikailag is. Van amelyik már a második Bmw-t veszi, de se kutyája, se macskája, se gyereke, se hazája. De legalább pénze van... sokra megy vele. Nem az van az arcukra írva, hogy milyen jól érzik magukat. Sokkal boldogabb az a fiatal szerelmes pár, aki egy fizetésből, albérletben, akár máról holnapra él, de legalább él. Én ezt látom.
2013. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!