Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri így autószerelő műhelyt...

Megéri így autószerelő műhelyt nyitni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autószerelő műhely nyitásán gondolkozok! Van egy ismerősöm aki nagyon nagyon jó szerelő, közel 10 éves munkatapasztalattal, sokan ismerik, gyorsan és jól dolgozik! Az egyetlen dolog ami visszatartja a saját műhelytől az a pénz, így azon gondolkoztam, segítenék neki, így én is jól járok. Kb 3-4 millióm lenne rá. A tervem egy olyan műhely lenne ami 100%-ig lehúzásmentes lenne és becsületes, mert úgy hiszem csak az maradhat fenn aki normálisan végzi a tevékenységét!Sokat olvastam ezzel kapcsolatban és látom hogy ma az emberek nem tudják hova menjenek mert félnek hogy átvágják őket!

Szerintetek tudna működni?



2013. nov. 18. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
"ami 100%-ig lehúzásmentes lenne és becsületes" na itt meg is halt az egész
2013. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tehát ez azt jelentené hogy ha nem vagy becsületes akkor nem fogsz megélni belőle, mert le kell húznod ahhoz az embert hogy pénzed legyen belőle?
2013. nov. 18. 17:35
 3/22 A kérdező kommentje:
Akarom mondani ha becsületes vagy akkor nem élsz meg belőle?
2013. nov. 18. 17:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem, azt jelenti, hogy nem mondasz igazat. Ki az a hülye, aki ráfizetéssel dolgozik, amikor körülötte mindenki, értsd: MINDENKI csal?
2013. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mert ha egyszer elmész valakihez, és átb.asz akkor sose mész oda többet!Kereskedelem és marketing szakon végeztem, és ott igencsak megtanultam hogyha az ügyfél nem elégedett akkor eláshatod magad akármit is csinálsz...erre alapozva akarnám így csinálni a vállalkozást, mert tudom hogy ma magyarországon elég kevés a megbízható ember...és egy-egy rossz tapasztalat után már nem fogsz ugyanoda menni...
2013. nov. 18. 17:40
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Tehát egyetemen megtanultál olyasmit, amit józan ésszel mindenki belát mondjuk 14 éves korára. Sok értelme volt marketingezni :)
2013. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként meg vágj bele. Gazdagok nem lesztek, ezt borítékolom, de üdítően hatna a sok csaló bunkó közé egy normális műhely is.
2013. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Attól mert te nem hiszed ebben, még létezhet olyan hely ahol nem b.asznak át, pont ez a baj, hogy mindenki hitetlenkedik, ami nem mondom hogy baj, mert nem alaptalan...de ettől függetlenül még meg lehet valósítani amit állít az ember...azért köszi a hozzászólást!
2013. nov. 18. 17:43
 9/22 anonim ***** válasza:
Hajrá. Ne köszönd, nincsen mit.
2013. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Na látod pont ezért lenne jó nyitni egy olyan helyet ahol tényleg normális emberek dolgoznak, mert pl én se tudom hogy hova vinném a kocsimat, annyi rosszat hallok...
2013. nov. 18. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!