Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A dioba van penz? Kinek...

A dioba van penz? Kinek tudnam tovabbadni, ha pl behozom Romaniabol?

Figyelt kérdés
Feltudnak vasarolni nagyobb mennyiseget romaniaba, de nem tudom, idehaza hova tudnam tovabbadni. A legjobb lenne Debrecen, ugyanis itt lakom.

2013. nov. 22. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen áron adják Romániában? Mert itthon múltkor a tescoban (Budapest) 2000Ft felett volt kilója és az még meg se volt pucolva. Csak érdekességképp néztem, mert persze terem a fán, nem kell vennem, szerencsére.


Tudok olyanról aki egyetlen diófájából (igaz, nagy fa) kb. 100 ezer forintnyit árult ki, de ez is Pest környéke. Debreceni kereslet-kínálat viszonyokat nem ismerem.

De mondjuk ha körbenézel Debrecenben és azt látod, hogy mindenhol csak 2000Ft-ért tudnál diót venni akkor elég valószínű, hogy 1000-1500-ért te is lazán el tudnád adni a diódat, de lehet többért is, csak annyiért tuti. Ha annyira olcsó Romániában hogy így is megérné, akkor hajrá. Fogalmam sincs mennyi lehet ott. Na meg persze az se mindegy milyen minőségű.

2013. nov. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 db fám van, pucolva 1300Ft/kg-ért tudtam eladni, lett rajta 65 000-em és nekünk is maradt.


Románból mennyiért tudod venni?

2013. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagyon keveset kértél. Pucolva 1300??? Az irtó olcsó, nagyon jól jártak veled. Gyakorlatilag ingyen dolgoztál amúgy. :-( mivel a diót héjában is eladhatod ilyen áron.
2013. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagybani piac.
2013. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
romaniaban 20leibe, nagyjabol 130 forint es nem eppen pillangosak, vannak koztuk negyedek is.... en belevagnek, de debrecenben kene egy jo felvasarlo... hejasat is tudnek hozni, az mennyibe megy kb.?
2013. nov. 26. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
20 lei az pont 1300 forint. Mire odaérsz, hogy Magyarországon van a dió, 1400. Nem érzem olyan nagy árkülönbségnek, ráadásul a fentebbi válaszoló példáján láthatod, hogy a hazai kistermelők is ennyiért árulják.
2013. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 lei egy kiló dióért? Pucolatlanul és Romániából? Annyiért itt a fentebbi válaszoló már pucolt diót ad neked. :) Bár, mint már írtam neked ő elég olcsón adta.
2013. dec. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!