Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha euros boltot szeretnék...

Ha euros boltot szeretnék nyitni akkor kell valamilyen üzletlánchoz csatlakoznom vagy egyszerüen nyitok egy üzletet és az euros nagykerböl beszerzem az árukat? A konkrét kérdésem hogy mi ennek az üzlet megnyitásának folyamata?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 14:07
 1/4 anonim válasza:
sajnos a választ nem tudom, csak kérdem, hogy van ilyen euros nagyker valahol?
2009. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A kérdésedre egyszerű a válasz!

Nyitsz egy boltot, de elmész előtte pár eurós nagykerbe, ez így van.

Igazából van néhány, de kettő van Bp-n ami labdába rúghat szerintem.

Az egyik a timix.hu (sokszínűbb, folyamatosan megújuló-bövülő választék, alaphangon ezt ajánlom) a másik az euro-one.hu. Nézz be mindkettőbe mert megéri, ha komolyan gondolod a témát.

Nagy általánosságban ez a két nagyker jól kiegészíti egymást az árucikkeket illetően.

2009. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A folyamata pedig csak annyi mint egy alap üzlet nyitásának.

Semmi extra!

Leszerződni fix beszerzésre egyikkel sem kell.

2009. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sziasztok pont most vacilálunk egy bolt nyitásáról és nézegettem az árukat ha valaki tud olcso bolott pesten nagyker akkor irjon vissza légyszi 1 eurós boltot szeretnék nyitni de amugy még semmit sem tudok hogy pénztárgép ezek azopk hogy működnek szió
2012. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!