Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és arra gondoltam, hogy amíg nem tudok dolgozni, addig pár ezer forintot "kereshetnék". Na, én nekem nincs ötletem, hogy mivel, csak 1, ami a következő: Mivel jó rajzos vagyok, arra gondoltam, hogy eladhatnám a rajzaimat 3000Ft-ért. Ennyi... Több ötletem nincs. :/ Jó gitáros vagyok, (klasszikus, de már nem sokat foglalkozom vele) ugye jól rajzolok, jól tudok tanácsokat adni, bíztatni. Verseket, idézeteket, 2-3 oldalas meséket szoktam írni. Valakinek esetleg valami ötlet? Ha nem tudsz semmit kitalálni, akkor a rajzoláshoz visszatérve, hogy kezdjek neki az eladáshoz? Van 3 db rajzom, és gondoltam, azok lehetnének a példák arra, hogy ehhez hasonló rajzokat rajzolok. De sajnos én nem értek ilyesmikhez... Mit tegyek, hogy beinduljon ez az egész? (lehet hogy annyira profi nem vagyok mint Van Gogh, de igyekszem nagyon, és szerintem ez a munkáimon is meglátszik.) És légyszi válaszoljatok a KÉRDÉSEMRE, vagy ha egyéb ötleted van, kérlek osztd meg velem! És ne kössetek belém, mert igazából... az engem nem érdekel. Max tanácsokat adjatok, amik jó jöhetnek ehhez a kis "vállalkozás" szerű micsodához! :)

Előre köszi!



2013. nov. 30. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is tedd fel valami oldalra a rajzaidat és írj egy linket, hogy meg lehessen nézni.

Vagy látatlanban gondoltad??

2013. dec. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, itt van a link. De most még dolgozom egy rajzomon ami még nincs kész, azt pedig képfeltöltésen linkelem.
2013. dec. 1. 08:55
 3/7 A kérdező kommentje:
2013. dec. 1. 08:57
 4/7 A kérdező kommentje:
2013. dec. 1. 09:01
 5/7 A kérdező kommentje:
kicsit összenyomja a képet, mert ez telón volt eredetileg, gondolom azért rossz. Az apródra meg ha beírod hogy ceruza rajz, ott azt hiszem az első, 3000Ft -os.
2013. dec. 1. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnéztem a rajzaidat.

Először is gratulálok hozzájuk.

Érdemesnek tartanám, hogy jelentkezzél a képzőművészeti szakközépiskolába, és ebben az irányban tanuljál tovább.


Addig is javaslom, hogy a hirdetésed úgy módosítsad, hogy NE ezeket a képeket árusítsad,

hanem ajánld fel, hogy ezekhez hasonló képet készítesz bárkinek a kedvenc fotójáról.


Sok sikert!

2013. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. dec. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!