Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jók-e az ingyenes, online...

Jók-e az ingyenes, online marketing tanfolyamok?

Figyelt kérdés
Két ingyenes, online, magyar nyelvű, marketinggel kapcsolatos tanfolyamot is láttam a neten, és meg kellene adnom az email címemet hogy kapjam azokat. Nem tudom, hogy belevágjak-e vagy becsapás.

2013. dec. 2. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ingyenes tanfolyam kb. annyit is fog erni.
2013. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül rossz az, ami ingyenes. Tudok pl. ingyenes angol nyelvű videó-kurzusokról, amik elég jók. De engem elsősorban nem is az érdekel, hogy tartalom szempontjából jók-e (mert azt úgyis látni fogom), hanem inkább az, hogy visszaélhetnek-e azzal, hogy megadom az email címemet nekik.
2013. dec. 3. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen visszaélésre gondolsz, de szerintem a legrosszabb eset az, ha folyamatosan küldik a leveleket, stb.

Nekem van egy másik mail címem kifejezetten erre (amire fiktív névvel regisztráltam), általában ezt szoktam megadni ilyen helyeken, mivel egy idő után egyre kevesebb hasznos információt adnak, viszont ezzel együtt egyre több hírlevelet a fizetett előadásaikról, megrendelhető cd-kről, könyvekről.

2013. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi az infót. Még nem tudom, regisztráljak-e, vagy összemazsolázzam az infókat máshonnan a netről. De ha regisztrálok, akkor igazad van, inkább új email címmel kéne.
2013. dec. 4. 08:18
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon hasznos oldalak vannak amelyek az online marketinggel foglalkoznak pl. www.marketing007.hu, marketing commando, stb. Én is több oldalra vagyok feliratkozva még pedig a saját nevemmel. Sokat tanultam ezektől a szakemberektől. Szerintem néz szét az oldalon és ha látod, hogy gagyi akkor hagyd, de ha látod, hogy okés akkor nincs sok veszteni valód, más nem leiratkozol, ha nem tetszik.
2013. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!