Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik a legjobb MLM rendszer?...

Whiskeysdad kérdése:

Melyik a legjobb MLM rendszer? Milyen termékeket kínál? Érdekel az összes

Figyelt kérdés
Minden MLM es re kiváncsi vagyok, hogy mióta csinálja, mit árul, milyen sikerrel. Egyszóval mindenre! Mert szeretnék jol szétnézni, mielőtt kiválasztom a legjobb mlm et!

2013. dec. 9. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb MLM. Ezt felejtsd el!

Legfeljebb neked legszimpatikusabb.

2013. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb. olyan, mint a "melyik a legjobb autó?" vagy "melyik a legjobb étel?". Mindenkinek más az igénye, ezért más lesz neki a legjobb. De van néhány alapszabály:

1. Megvennéd-e a terméket annyiért akkor is, ha nem hálózatban árulnák és nem járna érte jutalék?

2. Tetszik amit kínálnak és szívesen mesélnél erről barátaidnak akkor is, ha nem kapnál ezért pénzt?

3. Kész vagy min. 5 évet áldozni erre a cégre az életedből?

2013. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

"Kész vagy min. 5 évet áldozni erre a cégre az életedből?"


Kiegészíteném...

5 év múlva várhatóan legalább ugyanilyen jó ajánlat lesz a céggel való együttműködés? Vagy az újdonsága a legnagyobb előnye?

2013. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az "érdekel az összes" nagyon tetszik.

Magam is kíváncsi leszek, ha valaki esetleg beírná az összes MLM-et.

2014. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem tud az összesről, mert sokkal több van, mint gondolnánk :)Nekem sikerült végig járni egy párat, ha valaki kíváncsi a tapasztalataimra, akkor priviben mesélhetek :)
2014. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 18:53

Az is csak egy-egy szegmens lenne egy-egy szponzorvonalról.

Cégen belül meg hatalmas eltérések vannak egy-egy szponzorvonalnál.

Nem mindenki tisztességes és etikus, még ha maga a cég az is.

Ezért nem mindegy, hogy milyen szponzorvonalhoz kerülsz, mert úgy fogod megítélni a céget.

Én futottam bele érdekes vonalba úgy, hogy az illető nem tudta rólam, hogy én is a cég tagja vagyok.

Nem lőttem le a poént. Csak nemet mondtam aztán elfelejtettük egymást.

Nem is tudom, hogy honnét tudta meg a számom valami kérdőívről állítólag. Az meg lehetséges.

2014. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges itt felsorolni az összes üzletet.

Próbáld ki a terméket és a saját reakciód döntsön. Tegyél fel magadnak kérdéseket mielőtt csatlakoznál. Fejest ugrani egyből az üzletbe (ált. regisztráló csomag vásárlással) nem éri meg.

Tehát kipróbálsz pár terméket, aztán meg szépen eldöntöd.


Ha nem lennél benne az üzletben, sima fogyasztóként is megvennéd-e a terméket ezen az áron? Jó ár-érték arányt képvisel(nek) a termék(ek)?

2015. jan. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs olyan, hogy legjobb. Szempontokat kell figyelni. Ezen az oldalon van egy összefoglaló:

[link]

2018. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!