Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti látnátok lehetőséget egy...

Ti látnátok lehetőséget egy tetováló szalonban?

Figyelt kérdés

Sajna egy rokonom már nincs az élők sorában,és Budapesten a Broadway bár mellett volt egy kávézója a 6ker-ben,és az én örökségem maga az üzlethelyiség lett.

Egy 84 m^2-es alapterületű helyiség az egész.

~ 4 millió forintom van félretéve,és azon gondolkoztam,hogy nyitnék egy tetováló szalont.

Szerintetek érdemes lenne?


2013. dec. 10. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod adni havi 100 ezerért, vagy az felett, akkor eszedbe ne jusson ott nyitni valamit. Inkább add ki bérbe.
2013. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz komoly rajztehetségre van szükség. Nehéz dolog beindítani mert túl sok tapasztalat kell hozzá. Én pl évek óta rajzolok egy tetoválónak de még mindig nem mondta azt, hogy álljak be mellé, pedig saját mondása szerint szükség lenne a segítségemre.


Ellenben az első válaszadó nagyon jót írt. Gondold el, hogy 100e-t kapsz érte havonta. Másik 150-et megkeresel valami munkával. Az havi 250e ft (ami nem rossz bevétel). Ha meg nekem lenne 4M Ft-om vennék magamnak egy lakást. :)

2013. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!