Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tegnap lettem 18 éves és már...

Tegnap lettem 18 éves és már régóta gondolkodom egy vállalkozáson?! Többi LENT.

Figyelt kérdés
A számlámon 10 millió forint van amit a szüleim tettek be mikor még nagyon kicsi voltam.Valamilyen vállalkozást szeretnék ebből nyitni amiből szép haszon lehet.Tudtok ötleteket adni mert még kezdő vagyok és ebből szeretnék majd megélni ITTHON.Előre is köszönöm a válaszokat

2013. dec. 11. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mihez értesz?
2013. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

0 saját ötlettel noname emberek tanácsát kérdezed?


Inkább kösd le azt a pénzt 10 évre, jól fog jönni 28 éves korodban.

2013. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Hát kezdetnek nem árt ha tisztában vagy nagyon sok közgazdaságtani meg vállalkozás gazdaságtani szutyok s**r ismerettel.. Sztem 18 évesen még eléggé nagy pénzkidobás lenne mert ha nem vagy résen úgy átba**nak ott ahol csak lehet mint a fene.. De ha vágod a dolgokat... Mondjuk ha vágnád nem itt tennél föl egy iylen kérdést, na mindegy.
2013. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Látszik hogy a pénzhez ész nem jár...
2013. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem azt mondom ,hogy feltétlen megfogadom azokat az ötleteket amiket mondanak elveszek vagy teszek hozzá
2013. dec. 11. 18:28
 6/17 A kérdező kommentje:
amugy értek hozzá tudom mit ,hogy kell mert egy elég jó gazdasági suliba járok csak ötletek kellenek de látom kár volt megkérdeznem
2013. dec. 11. 18:30
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Ne kamuzz kedves kérdező!

Értesz hozzá? Ne röhögtessed ki magad!


Szüleiddel beszéld meg a dolgokat, és lehetőleg ne verd el egy hét alatt a teljes összeget.

2013. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyelőre ne nyúlj hozzá. Úgy 4-5 év múlva már okosabb leszel, jobban tisztába leszel magaddal. Akkoriban el fogod tudni dönteni, hogy mit kezdj magaddal. Ötletet nem szívesen adok, nem nagyon van értelme. Ha van hozzá tehetséged, úgy is rá fogsz érezni, hogy mit, és hogyan kell tenned.
2013. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Találj ki egy igényt,és elégitsd ki .Ez ma alapszabály. Ha ilyent nem tudsz,akkor probálkozz olyan tevékenységgel, amit esetleges alkalmazottaidnál jobban ismersz.Bármibe kezdesz, van egy bizonyos százalék a veszteségre , de ha 1O probálkozásbol egy sikerül, az elözö probélkozások költségét rá kell terhelni a sikeresre.

Soha ne akard kihasználni mások hozza nem értését,ne alapozz arra, hogy más butább mint te.

Amire minimális költséget forditasz,általában azok a legjövedelmezöbb befektetések.

Semmit ne adj, ne csinálj ingyen, hitelbe, igéretre.Mindennek ára van.De ne is várj semmit ingyen.

2013. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

18:30


Gazdaságis iskolába jársz, én megt mondom hogy a programozásban van pénz, 3 válaszadó meg azt mondja, hogy futtass prostikat és árulj drogot, mert az a menő!


Most akkor előbbre vagy bármivel is? azt se tudod eszik e vagy isszák. Senki sem fog egy üzleti tervet kidolgozni neked, ami tuti befutó lenne.


Illetve nem elég csak a terv, kell hozzá tudás és elszántság is.



Olyan vállalkozás ami csettintésre alapul, az csak nagyon nagy szerencsével fog befutni és profitot termelni.

2013. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!