Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozás megszüntetése?

Egyéni vállalkozás megszüntetése?

Figyelt kérdés

Ma a helyi okmányirodában megszüntettem vállalkozóimat személyesen. (Ami adómentes volt, mivel felsőoktatásbeli nappalis diák vagyok, illetve nullás adóbevallás, se jövedelem se költség).


A nyomtatvány kitöltése után azt mondták 15 napon belül jeleznem kell a NAV-nak és a TB-nek, hogy megszüntettem.


Ennek mi a menete? Be kell mennem? Lehet online? Vagy a helyi polgármesteri hivatal adózási osztályán is megoldható?



2013. dec. 19. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Kellett volna egy könyvelőőő.... Mert attól mert nullás voltál, minden hónapban bevallási kötelezettséged keletkezett.... És bizony most is van egy csomó..... TEhát legkésőbb most kell könyvelő..... Még azt se tudod merre indulj, hát sok szerencsét. Bátrak vagytok még mindig.
2013. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!