Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nincs olyan cipész aki szívese...

Nincs olyan cipész aki szívesen csatlakozna hozzám egy márka létrehozásában? Esetleg van itt olyan akinek van cipész ismerőse?

Figyelt kérdés
Szeretnék indítani egy saját vállalkozást, egy cipő-márka tervezésén töröm a fejem már egy ideje.. Rengeteg tervem/ötletem van a bolt elhelyezésével és a lábbelik kinézetével kapcsolatban stb. Pénzt is kész vagyok áldozni az egészre, tehát nem hirtelen felindulásról van szó. Egy bevállalós, profi szakembert keresek magam mellé, mert elég speciális darabokról lenne szó. Kérem aki magára ismer vagy egy ismerősére, írjon bejegyzést!

2013. dec. 30. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol laksz ?
2013. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, ezt kihagytam, Budapesten élek, a boltnak is itt adnék helyet szívem szerint, de kivételes esetek is adódhatnak, például eleinte lehetne csak online-üzletelésben gondolkodni. Aztán együttes megbeszélés alapján megoldhatnánk a távolsági-problémákat alternatív megoldásokkal. (például két kisebb üzlet a két településen stb.) Viszont ehhez egy hasonlóan elszánt társra lenne szükségem.
2014. jan. 1. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!