Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kihez kell fordulnom, ha ezt...

Kihez kell fordulnom, ha ezt szeretném?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Bizonyára több azonos kérdést tettek már fel ezen a fórumon, ne haragudjatok/haragudjanak, nincs túl sok időm átnézni az összes kérdést.


Hogy kell beindítani egy vállalkozást? Mik az alapfeltételek? Ha nincs induló tőkém, és sajnos az adósságaim miatt nem fordulhatok az önkormányzathoz, akkor ki tud segíteni? A hozzám hasonló embereknek csak a hálózatépítő (MLM) rendszerek nyújtanak lehetőséget a jövő felé? Node ... Magyarország ki van éhezve a bőségre, de csak a szegénységtudattal állnak hozzá a dolgokhoz. Egyébként is nehéz találni egy leinformálható és megbízható friss MLM céget. Az emberek kiábrándultak. A régi híres cégeknek az alapítói már megszedték magukat, a hangyákra már nem tekint senki, és nekik a legnehezebb a csapatépítés, amikor az emberek fogyóban vannak. Tudom, hosszútávon az MLM rendszernek van értelme, de mégis elbizonytalanodik az ember lánya. Kérlek Titeket, kérem Önöket, ha van valakinek használható ötlete, az írjon.


Köszönöm!


2014. jan. 3. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi is a kérdésed? Hogy mi kell egy vállalkozás beindításához? Gyakorlatilag 2 dolog:


1., PÉNZ

2., Hozzáértés ahhoz a területhez, ahol vállalkozni szeretnél


Vagy valami MLM-emmel kapcsolatos kérdésed van? Mert akkor azt viszont tedd fel, ne körbeírd a semmit.

2014. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, bocsesz :))) Csak írtam, ami eszembe jutott.


A lényeg az volna, hogy nem akarok rabszolgamunkát végezni életem végéig. Csak az a probléma, hogy nem vagyok szakképzett .... Fogalmam sincs, hogy hogy kell vezetni egy vállalkozást, mik a kiskapuk. Kell lennie valami útmutatónak. Valahol biztos el lehet indulni!

2014. jan. 3. 22:37
 3/5 A kérdező kommentje:

Hiszen senki sem üzletembernek született ......


Az egy másik dolog multi milliomos családba születni, és a kitaposott úton végig szambázni, de ez más kategória :)

2014. jan. 3. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Vállalkozási ismeretek elsajátítása.

Önállóság a vállalkozó ismerve.

Jelenleg egy projekthez csapatépítést folytatok (nem mlm), ha érdekel küldj egy bemutatkozást privátban.

2014. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú barátom, te maximum a jó istenhez fordulhatsz, más nem tud rajtad segíteni. Olyan messze vagy egy vállalkozástól, mint ide Irak. Hidd el, jobban jársz, ha a mostani robotból kihozod a legtöbbet. Tarts állatot, művelj kertet, menj el az erdőre fát szedni, spórolj, amin csak tudsz. Te ennél többet nem tehetsz.
2014. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!