Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan fuvaros, aki Pest...

Van olyan fuvaros, aki Pest megyén belül olcsón szállítana rendszeresen bútorokat és a pakolásokat is megoldja?

Figyelt kérdés

Havi egynéhány alkalommal nagyon jó lenne, ha lenne valaki, aki tudna bútorokat szállítani, amik akár 210-230 cm-esek is lehetnek, pl: szekrények, kanapék. De ezeket ugye le kell rángatni emeletről, meg méretüknél, súlyuknál fogva ketten kellenek hozzájuk.


Viszont múltkor, mikor nem tudtam magamon segíteni és fuvarost kerestem, egy kanapéra pest megyén belüli szállításra 32 ezres (!!!) ajánlatot is kaptam. A legalja 16e volt, de még azt is soknak tartom.


Van olyan, aki elvállalja ezt 8-10e forintos áron, vagy ne is gondolkodjak ilyenben?



2014. jan. 6. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Rakodással együtt nem úszod meg olcsóbban, mert nem éri meg. Sok költöztető cég van, nézz körül ezeknél.
2014. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!