Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak olyan előre tekintő...

Elsehiszed kérdése:

Vannak olyan előre tekintő Android szoftverfejlesztők, csapatok, akik látnak lehetőséget az új ötletekben és segítenek megvalósítani terveimet a nagy profit érdekében? Vagy legalább meghallgatnak?

Figyelt kérdés
Van egy remek ötletem ami megfelelő marketinggel tiszta siker! Ez részemről biztos! Olyan App-fejlesztő csapatokat keresek akik ha nem is azonnal vakon megcsinálják, de legalább meghallgatják és értékelni esetleg megvalósítani is megtudják az én hatalmas ötletemet! :) Ha tudnátok ebben segíteni hogy MO-n hol tudnék ilyen csapatokat találni (legjobb lenne Debrecenben) akkor segítsetek.

2014. jan. 15. 08:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kezdjök ott, hogy mi az ötlet....?....
2014. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te most a XXI. században tényleg úgy gondolod, hogy ezt személyesen intézed és csakis kizárólag Mo-on?

Ha meg annyira jó az ötlet, meg talpraesett vagy, akkor nem lehet gond megtalálni ezeket az embereket.


A siker meg sosem biztos.

2014. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
LoL.
2014. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Készítesz egy üzleti tervet, egy prototípust, egy ütős prezentációt, utána mehetsz házalni.
2014. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a másik lehetőség, hogy fizetsz egy cégnek sok pénzt, akik leprogramozzák.
2014. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Mennyid van a projekt beindítására, hogy az alap demo -t lekódoltasd!?

(Napi szinten kapok világ megváltó egyedi ötleteket,

az elmúlt években ez a napi megkeresések kb. 20 azonos elképzelésbe dobálhatóak, persze egyikből se lett semmi, mert mindenkinek csak a "világ megváltó egyedi ötlete" van)

2014. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 09:25: Az ötletem majd elmondom akinek kell! :)


ma 09:27: Igen úgy gondolom hogy MO-n rengeteg jó programozó és kreatív, intelligens ember van. Ha akárhol is, hát itt szeretném megvalósítani ötleteimet. Talpra esett vagyok találtam már legalább 5 céget aki ilyen és hasonló tevékenységeket folytat.. Csak gondoltam megkérdezem hátha esetleg valakinek van hasonló pozitív élménye a dologgal kapocslatban és azt tudja mondani hogy "nézd csak, itt van, őket ismerem próbáld meg nyugodtan".


ma 10:09: Ezeknek neki is állok, csak tegnap jött meg az ihlet. :D


ma 10:09: Igen ez így van, de egyenlőre a cél még nem ez, hanem csak a tervek bemutatása és vélemény kérés egy profitól vagy csapattól!


ma 10:17: Annyim, amennyit majd kérnek érte ha tetszik az ötletem! Ebben nem is kételkedem, persze rengeteg embernek jutnak eszébe ilyen olyan akármilyen ötlet, én is így reagálnék magamra ha ezt olvasnám.


DE elsősorban a kérdésem vagy inkább kérésem, még mindig az hogy tud valaki esetleg akár csak egy linket adni hogy "nesze paraszt, itt érdeklődhetsz".

2014. jan. 15. 16:10
 8/12 A kérdező kommentje:
ma 10:17: Ja és még annyi hogy ebből a játékból nem készülhetne demó. Mert nem az a célja ami a szokásos játékoknak, a programozás sem lenne különösen nagy kihívás mivel nem egy új világmegváltó wow méretű terület meg karakter kopit kell elképzelni. Semmi köze ehhez, sem valami gagyi autós vagy űrhajós vagy zombis vagy fps játék. De még a legalapabb játékokhoz sincsen szinte semmi köze, mégis... :)
2014. jan. 15. 16:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát játszol egy online logikai/stratégiai multiplayeres játékkal, és szeretnél hasonlót leprogramoztatni mobil telóra... vagy is adod az ötletet, ők megvalósítják, és te kaszálod a pénzt...

Nos megsúgom, annyi ilyen játék van, már főleg play áruházon kívül, hogy csak valami iszonyat mértékű marketing befektetéssel lenne némi esélye.

2014. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem játszok semmilyen játékkal! :) Kisebb koromban voltam nagy kocka. Egyik felsorolt kategória sem fedi az én ötletemet :D Semmi másolásról nincs szó! Rosszul is fogalmaztam, mert igazából még magának a játéknak a témáját legyen az bármi még ki sem gondoltam csak nagyon nagy vonalakban, én a logikát gondoltam ki amire épül és ami megfogja az embert!
2014. jan. 15. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!