Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék 15 éves létemre...

Hogyan tudnék 15 éves létemre valahogy pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Sajnos itthon nincs nagyon pénz a szüleim is panaszkodnak és szeretnék valahogy pénzt keresni de nem tudom hogy? Valami tüzelőanyag behorddás vagy mit tudnátok még javasolni?
2009. dec. 6. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos értelmes munkát én sem tudok neked mondani, csak jó tanácsot: ha a későbbiekben normálisan akarsz élni, akkor felsőoktatást mindenképpen végezd el, de csak olyan témában, amit szeretsz. Tüzelőanyaghordásból (és hasonlókból) nem fogsz örökké megélni.


(Egyébként nem muszáj diploma ahhoz, hogy a későbbiekben megélj.)

2009. dec. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 óra utcazenélés = 3-4000 ft itt felénk. Könnyű pénzszerzési módszer.

Diákmunka is akad. Ha vannak öregek a közelben talán nekik is lehetne segíteni, boltba járni, stb.

2009. dec. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak diákmunkák, minden iskolában a hirdetőtáblán találsz ajánlatokat!

Jelentkezz diákmunka-szövetkezetbe, ott tudnak megfelelő munkákat adni.

Lehet, McDonalds-ban is felvennének részmunkaidőben?

Újságkihordás, kerékpáros-futárszolgálat, kézbesítés, reklámlapok terjesztése, stb...

2009. dec. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én netes businessbe utazom nem a legjobb meló, de napi 1-2 óra meló vagy kevesebb és jó pár ezret lehet keresni vele ha érdekel dobj egy e-mail-t
2009. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2011. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz a filmet! De azért egy lepontozás jár mert nem ez a kérdés :D
2011. máj. 13. 21:51
 7/8 anonim válasza:
nm, am jó film nézd meg ha még nem láttad
2011. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem láttam még de már töltöm! :D
2011. máj. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!