Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes üzletet is bérelni,...

Érdemes üzletet is bérelni, vagy csak online bolt legyen?

Figyelt kérdés

Elsősorban műszaki boltot szeretnék nyitni, azt nem tudom, hogy Online legyen, vagy üzletet béreljek a számára.

Gondolom az online olcsóbb, az üzlethely bérlés megdobja a kiadásokat, de megéri online helyett vagy mellett bérelni üzlethelyiséget a boltnak?

(Nagyvárosban lenne, Debrecenben)



2014. febr. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
az online boltot meg a marketing húzza anyagilag
2014. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A piac telített, nagyon.
2014. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 A marketing nem csak reklámból áll, de ha erre gondolsz van ingyenes hirdetési lehetőség is.

Itt elsősorban arra volnék kíváncsi, hogy mekkora egy üzlethelyiség ár érték aránya egy online üzlethez képes.


#2

A keresletet a kínálat és az ár viszonya határozza meg. Nem de?

2014. febr. 16. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
leginkabb az Inline vasarals a kedveld manapsag. Szoval inkabb egy kiallito terem kell, a varos forgalmasabb pontjan. De pl a Mediamarkt, Ipon, stb mellett, te hogyan szeretnel labdaba rugni? Mi az a piacires amit a nagyok nem fednekle es nyeresegen uzlet epitheto ra?
2014. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne kezdj bele, nem éri meg! Sőt!! Semmibe se kezdj!!!

Sok ilyen kérdés van mostanában itt a gyíkon, és a válasz mindig az, hogy csak még egy műszaki/számtech boltot ne!

Én szerintem ha értesz hozzá, és látsz benne fantáziát, valamint van fölösleges tőkéd, akkor miért ne kezdj bele?! Ha van már "híred" a környéken akkor elég egy online bolt is, de akkor rá kell gyúrni a marketingre...

2014. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!