Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit kérhetek el egy...

Mennyit kérhetek el egy kézzel rajzolt portréért?

Figyelt kérdés

Gondoltam kereshetnék egy kis pénzt a tehetségemből, a célszemélyek friss házaspárok lennének, akiknek valamely esküvői fényképét lerajzolnám, A3 as méretben, ceruzával, ugy-e 2 személy lenne rajta, nagyon élethű rajzról van itt szó, szóval profi minőség lenne. Úgy gondolom, hogy lenne érdeklődés iránta, csak nem tudom, mennyit kérhetnék el érte. Sok munka van vele, kb 1 teljes nap kellene egy rajzhoz.

Én kb 7.000 Ft ra gondoltam.

Ti mennyit adnátok érte, hogy valaki lerajzolja a portrétokat?


2014. febr. 17. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én semennyit, mert nincs rá szükségem / vágyam.


Ami célszerű, az az értékalapú árazás, tehát ne az alapján kérd az árat, hogy neked mennyi időd és költséged van vele, hanem hogy a másiknak mennyi hasznot termel. Lehet, hogy a 7000 reaális (lehet, hogy több is lehetne, és lehet, hogy kevesebbért sem vennék meg).

2014. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem életképtelen ötlet. Az emberek szép, színes képeket akarnak, agyon photoshoppolva, nem pedig egy szürke vackot.


Úgyhogy kezdd olyan 3000 Ft környékén inkább. Majd ha már nem bírod a megrendeléseket időre legyártani, mehetsz feljebb.

2014. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!