Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha egyeni vállalkozó leszek...

Ha egyeni vállalkozó leszek és 3 telefonszám van a nevemen flottaban, (1 csekk) beszamithatom költségként?

Figyelt kérdés

Egy számot használok én, a többit a család. Ez számít?

Ha külön szednenk a számlát elvesztenenk e kedvezményeket, ez biztos.



2014. márc. 2. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
E.v.-kent nem tudsz mobil szamlat elszamolni hacsak nem call centered van, ahhoz bt kell vagy kft.
2014. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez biztos?

a könyvelő akitől tanácsot kértem azt mondta h tudok. Lehet h felreertettem? Lehet h csak vezetekest lehetne?

2014. márc. 2. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:

2 eve meg nem lehetett ez biztos

Vmelyikünk konyveloje teved :/

Kerdezd meg meg 1x, es ha lehet ird meg legyszi mer akkor seggbe rugom az enyem :/ :D

Annyi szam szamlajat tudod elszamolni ahany alkalmazottad van hivatalosan legalabbis bt.-nel igy van

2014. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem érem el a könyvelőt. Lehet h a februári hajtás után szabadságra ment... :-/ simán lehet h én értettem félre, nagyon zöldfulu vagyok.
2014. márc. 6. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig kivancsian varom en is most keszulok valtani :)
2014. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!