Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes közösségi...

Szerintetek érdemes közösségi oldalakon megosztani azt amivel foglalkozom?

Figyelt kérdés

Legtöbb ismerősöm nem tudja, hogy milyen dolgok érdekelnek.

Számomra nagyon érdekesek a műszaki dolgok, megoldások nagyon érdekelnek. De úgy gondolom, hogy környezetemben sok irigy ember van, akik lehet nem néznék jó szemmel azt, hogy mire van pénzem. Vagyis igazából nincs sok pénzem csak más dolgokra költöm. Minden forintot félre teszek. Nem költök semmire se feleslegesen. Amire költök azt is a lehető legolcsóbban szerzem meg.

Úgy gondolom, hogy nem tudnám úgy megosztani, ezeket a dolgokat, hogy megértsék, hogy én nem alkoholra, és szórakozóhelyekre költöm a pénzem hanem másra.



2014. márc. 2. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Így kicsit úgy érzem, hogy olyan vagyok mint egy remete. :)

Lehet más ismerősöket kellene keresnem?

2014. márc. 2. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Én a számomra, a humoros posztokat osztom meg, de azt is, havi 2 - 3 alkalommal.

A másik: régen is volt hasonló, hogy miről beszéltek a munkahelyen, a suliban, etc. Aki meg, hasonlóról beszélt, tőle mindig kölcsönkértek.

Azt szeretnéd, hogy te is ilyen legyél? Ha nem, akkor ne oszd meg.

Legyen bármi téma, csak az ne, hogy mi van nálad.

2014. márc. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebben van valami amit mondasz. Bár én gondoltam arra is, hogy lehet jó üzlet úgymond ingyen reklám lenne.

Pl. ha csinálok "fából vaskarikát" akkor ha valakinek vagy valaki ismerőse megkérdi, "hogy nem ismersz egy jó szakembert?" akkor lehet rám gondolna és ajánlana.

2014. márc. 4. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szakember... .

Nem azért, de meg is tudod javítani?

Számítástechnikában semmi az, ha az asztali gépből ki tudsz cserélni egy VGA kártyát, vagy egy memóriát, illetve egy vincsesztert. Az op. rendszer telepítése sem nagy ügy.

Felhasználói szinten, meg lehet ezt csinálni, csak oda kell figyelni.

Szakemberként, mélyebb ismeretekkel kell rendelkezni.

2014. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem éppen a számítógépre gondoltam. De az se okoz problémát. Jelenlegi gépemet darabokba rendeltem, és én raktam össze. Beépítettem a házba egy plusz 12cm-es ventilátort mert ha játék megy a gépen akkor eléggé melegszik.

De egyébként lehet, hogy neked nem okoz nagy gondot egy VGA-csere mert alapvető dolognak tartod. De lehet van olyan ismerősöd akinek szülője pl. ért az asztalos munkához, akkor valószínű a te ismerősöd is sokat látott a szülőjétől, hogy hogyan csinál egy író asztalt, esetleg már ő is nagyon komolyan megtanulta a szakmát, csak lehet, hogy ezt nem veri nagy dobra. Ilyen esetben, ha én szeretnék egy új szekrénysort akkor lehet először megkeresném az ismerősömet akinek láttam a facebookon a képei között, hogy milyen jól dolgozik, és lehet még anyagilag is sokat lehetne ezzel spórolni..

2014. márc. 5. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a válaszadókat kell győzködni.

Én úgy látom, már eldöntötted.

Nálam, egy pár, közeli rokonom tudja, mit csinálok, mihezz értek és az nekem, bőven elég.

Amúgy, ha posztolod és a FB ismerőseid mást is néznek, akkor az, nem fog sokáig látszani (a régebbi posztok között, nem mindenki szokott keresgélni).

2014. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!