Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Angol fordításokkal, főként...

Angol fordításokkal, főként próza, novellák, regények leírások, levelek, cikkek fordításával foglalkozom. Könyvet is fordítottam már. Hol találhatnék megbízókat, munkákat?

Figyelt kérdés

#munka #fordítás #megbízók
2014. márc. 5. 11:46
 1/2 anonim válasza:

Elvileg a fordit.hu oldalon vannak ilyen lehetőségek, de azt gondolom ismered. Túl sok a fordító, és rögtön lecsapnak a munkára. Én össze-vissza eddig egy megbízást kaptam, azt is azért, mert nagyon lementem az árral.


Eddig hol találtál ilyen munkát? Mert azt írod, hogy már könyvet is fordítottál. Csak azért kérdezem, mert én is próbálkoztam már kiadóknál, én is angol fordítással, és egyszerűen lehetetlen ilyen munkát találni.

2014. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a neten hirdettem magam..a fordit.hu iszonyatosan telitett..

nekem sem jött be. Fent vagyok azért..

2014. márc. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!