Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mini fánk mozgó árus - hogyan?

Bibor0312 kérdése:

Mini fánk mozgó árus - hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy saját vállalkozást, ahol helyben sütött mini fánkot árulnék. Több kérdésem is van az üzemeltetéssel kapcsolatban. Az elsô az, hogy ha nincs áramforrás akkor mivel lehet azt pótolni? Például vásárokon hogyan üzemeltetik a sütôket? Mi kell hozzá? Van-e tapasztalata vkinek Kínából behozoott fánk sütôgéppel? Az európai piacon 2000 eurot is elkérnek egy gépért, Kínából hozva ez a fele lenne. Üzemeltetési engedély kell akkor ha van EU-s igazolás a géprôl? És egyáltalán, mi az üzembe helyezés feltétele egy ilyen gépnek? Kell? Mennyit lehet fánk eladással keresni havi szinten adó után, pl ha Tesco parkolójában helyezem el? Mivel egyfajta élelmiszerrôl van szó, alkalmazottnak kell vmilyen vendéglátói végzettség? És a tulajnak? Nekem Okj Idegenforgalmi szakmenedzser végzettségem van, tanultunk alap vendéglátói ismereteket, HACCP-t, de nem tudom hogy nyithatok-e ezzel a végzettséggel ilyet. Köszönöm a válaszokat!

#saját vállalkozás #Vásári áru #fánk sütöde #mozgó árus
2014. márc. 6. 12:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Még a számlázást elfelejtettem, ez hogyan történik pl a vásárokon, ha nem nyugtát adnak? Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!