Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne jövője egy...

Szerintetek lenne jövője egy olyan vállalkozásnak ami azzal foglalkozna, hogy internetes vásárlásokat bonyolít? (többi alul)

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy csomó ember nem meri megadni a bankkártya adatait vagy csak nem akar foglalkozni a szállítással stb. Pedig a webshopok vagy az ebay jóval olcsóbb mint a boltok. És a cég bizonyos összegért (még így is megérje a vevőnek) lebonyolítja a tranzakciót meg mindent.

2014. ápr. 1. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mert ahhoz, hogy ez müködjön, NEKED kellene megadniuk a bankadatait (NEM a kártyáét, hanem a számlaszámét), és ezzel semmivel sem lennének elöbbre.
2014. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert nálam készpénzzel lehetne fizetni és átvenni a terméket.
2014. ápr. 1. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
A webshopok minimum fele így dolgozik, emellett nem beszélünk azokról, akik feketén űzik ezt facebookon, vaterán, stb.
2014. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én elsősorban amúgy az ebayre gondoltam...valaki tényleg csinál ilyet?
2014. ápr. 1. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A webshopok meg "just in time", vagy dropshipment rendszerben üzemeltetve érik meg leginkább, amit alkalmaznak is előszeretettel.


[link]


Mindezek mellett, egy ilyen vállalkozás költségeit is kitermelni, szerintem eléggé esélytelen.

2014. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem is akkora baromság, mint amilyennek elsőre hangzik. Ha felvállalnád a az idegentől vásárlás kockázatát némi plusz pénzért, akár működhet is. Olyan lenne, mint egy biztosítás. A vásárlónak csak akkor kellene fizetnie, ha megérkezik az áru. Ha nem jön meg, akkor te bukod a pénzt.
2014. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még én se buknám mert paypal visszafizeti....
2014. ápr. 2. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:

PayPal i megcsinálja a "vevő helyetti vásárlást" nem?


leglaábbis én ezt használom

2014. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!