Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok betársulni egy...

Ágnes8404 kérdése:

Hogyan tudok betársulni egy működő használt ruha üzletbe? Milyen végzettség kell hozzá? (vendéglátóim van)

Figyelt kérdés
Az ismerősöm csinált egy 2. használt ruha boltot és szó van arról, hogy ebbe a 2. -ba esetleg betársulnék. Az 1. boltját, mint Kft üzemelteti, de azt mondta a 2. bolthoz viszont alapítanunk kellene egy Bt-t. Szeretném a tanácsotokat kérni, ha bele is megyek mire kell nagyon oda figyelmem, szeretném ha sikeres lenne az üzlet. Hogy fogjunk hozzá?

2014. ápr. 6. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi pézed van erre?

Ha semennyi és mégis társulni akar, akkor ott sunyiság van.


A Bt amúgy annyi, hogy korlátlanul felelsz a vagyonoddal ha baj van. Már ott a sunyiság, hogy miért kell egy működő kft mellé egy Bt?

2014. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szebben nem is fogalmazhatott volna a válaszoló!!!

te meg fogadd meg!gyanus ez a buli!!

2014. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha olyan jól megy minek neki társ?Túl sok a pénze és veled szeretné elosztani?
2014. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az 1. boltját, mint Kft üzemelteti, de azt mondta a 2. bolthoz viszont alapítanunk kellene egy Bt-t."


Én ezek után messzire elkerülném!

2014. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kamu megadta a választ, fogadd meg!


Ágika mesélhetnél a fejleményekről. Belevágtál? Mennyivel? Hol van a bolt? stb.

2014. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a válaszokat,végülis nem vágtam bele.Az összeg amit bele kellett volna invesztálnom,700.000ft és komolyan elgondolkodtam,hogy akkor inkább megcsinálom a boltot saját magam vállalkozóként,igaz,akkor legalább 1.200.000ft az összeg,de nem függök senkitől és nincsenek kételyek sem.

Egyébként az üzletet a barátnőm csinálja,1,5hónapja nyitotta,veszteséges volt,mert nem volt ideje rá,hogy foglalkozzon vele.Ezt végül is még el is hiszem,mert elég régóta ismerem és látom,rohangál állandóan össze vissza plussz van egy kislánya is.

Amiért nem mentem bele az egészbe,gyanússá vált,amikor azt mondta,hogy számla nélkül is szerez árut innen-onnan.

Nah,abban a pillanatban tudtam,hogy ebbe én beszállni nem fogok,egyrészt nem bízom,egyszer sajnos már volt rossz tapasztalatom(ráadásul az apámmal!!!!)másrészt nagyon nem szeretnék semmiféle összetűzést a NAV-val,még ha ki lehetne játszani akkor sem.Én a tiszta üzlet híve vagyok.Hozzáteszem Kismama is vagyok,így semmi kedvem azon idegeskedni,hogy vajon minden stimmel-e (az ő több éves tapasztalatával engem simán átverhet)valamint lehetséges,hogy az ismeretségünk is rámenne.

2014. ápr. 20. 10:54
 7/8 lesly2013 válasza:
Ne tarsulj, old meg magad! Rengeteg lehetoseged van (hasznald ki, ha biztos vagy benne hogy ezt szeretned! Pl.: ingyen Web-aruhaz, ingyen Weboldal, bolhapiacok a kornyeken, stb.) Priviben kuldok meg neked ajanlatot, de itt nem szeretnek harmadik dolgot reklamozni. Iskola nem kell hozza, Egyeni Vallalkozokent, kisadozokent azonnal indithatod vallalkozasodat! A helyi Onkormanyzat minden kerdesedre felelni fog, segitenek. De ne feledd, hogy a helyi NAV-hoz, a bejelentestol szamitott 15 napon belul be kell jelentkezned!
2014. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ,várom akkor az e-mail-t,viszont nem tudom,hogy látható-e,ha nem írjon és elküldöm!

Üdv,Ági

2014. ápr. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!