Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes belevágni a zepter...

Érdemes belevágni a zepter cégnél megbízásos vagy vállalkozói jogviszonyban dolgozni? Fel lehet egy ilyen jutalékos rendszerben történő fizetésre építeni egy életet? Tényleg kifizetődőbb vállalkozói jogviszonyban, mint megbízásos szerződéssel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM, NEM és NEM.

Soha ne menj a Zepterhez dolgozni. Csalók, az ügyfeleket meg átverik. Csak gondolj arra, hogy milyen méregdrága dolgokat beszélnek rá a szerencsétlen rászorulókra, amiket amúgy máshol olcsóbban is megkapnának.

2009. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hány olyan hülyét találsz manapság, aki ilyen méregdrága cuccokat vásárolna???...


Ha kiváltod a vállalkozói igazolványt, arra havonta akkor is muszáj 50ezret befizetned, ha semmi bevételed nincs abban a hónapban... (Márpedig a Zepterből nem sok bevételed lesz.)

2009. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen, fel lehet építeni egy jutalékos rendszerre egy életet, de van néhány alapvető dolog, amit tisztázz magaddal:


Csak olyan ügy/munka mellett kötelezd el magad, amiben hiszel, amit jónak tartasz és nem csak a pénz lebeg a szemed előtt. Nem fogsz tudni még egy golyóstollat se eladni, hiteltelen lesz minden mondatod, ha az emberek megérzik rajtad, csak azért akarsz rájuk tukmálni valamit, mert kell neked a jutalék.


Csak akkor vágj bele, ha maga az értékesítői, üzletkötői lét nem idegen tőled.


Csak akkor próbálj ilyen jellegű munkába belefogni, ha már most is van valamiféle egzisztenciád és nem fog gondot okozni, ha nem azonnal keletkezik az üzletkötői munkából bevételed, viszont el tudod viselni, hogy költségeid már az első percben lesznek.


Csak olyan cég égisze alatt kezdj el tevékenykedni, akik egyformán tisztességesek az ügyfelekkel, no meg veled is.


(Én is jutalékokból élek már 5 éve, de konkrét termék értékesítést sose vállalnék, mert abban én nem lennék jó.)

2009. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én a Zepternél voltam interjún, akkor az álláshirdetésben adminisztrációs munka volt hirdetve, telefonon se mondtak semmi konkrétat, interjún derült ki, hogy üzletkötői munka, amiről a hirdetésben szó se volt, ennyit a becsületességükről, a Zepterhez ne menj dolgozni.
2009. dec. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, nem vállalod el. Egyik rokonom is ezzel foglalkozott, sokáig. Mára már belerokkant...A pénz, amit megkeresnél, semmire nem elég.
2009. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem olvasol híreket? Menj fel a fogyasztóvédelmi oldalra és olvassad a lehúzásokat!
2009. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A Zepter egy szemét, átverős banda. Engem nagyon csúnyán átvágtak, ígértek mindent, direkt rákérdeztem a feltételekre, persze a valóság pont az volt amitől féltem és amit letagadtak. Hazudnak mint a vízfolyás.

Szóval került el őket ahogy csak tudod.

2009. dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
15%

A Zepter tényleg drága dolgokat árul,és lehet,hogy máshol olcsóbb,de gondolj bele abba,hogy ott biztos azért olyan,mert szar a minőség.A Zepter minőség jó!!!!!!

Van egy ismerősöm ,akinek már 10 éve megvan a Bioptron lámpája és még mindig tökéletesen működik!Jah és használ is...

2010. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
52%
Én 3 évig dolgoztam a Zepternél. Nagyon örülök, hogy annak idején belevágtam, mert mára független életem van, és mindent megvehetek magamnak. De nagyon sokat és keményen dolgoztam. Sose vágtam át senkit, soka hálás ügyfelem, akik imádnak. De sokan vannak, egyre többen, akik a Zepter nevet lejáratták. Ma már nem biztos, hogy belevágnék, mert megváltoztak a viszonyok. Onnan mentem szülni, de nem hinném, hogy vissza is megyek. Mindenesetre nem tudnék rosszat mondani a Zepterre, sokat köszönhetek neki. Ma már sokkal keményebben kell csinálni, ha valaki jól akar élni belőle. Rátermettség, kitartás, szorgalom és egy kis háttér (mert 2-3 hónap múlva fogsz úgy keresni, ahogy azt ígérik)... Rajtad múlik minden!
2010. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40%
Érdemes belevágni ha: Jó beszélőkéd van és, nem gondolod azt, hogy bárkit is át kell verni. Kell kis szerencse, hogy jó menedzsered legyen, ha ez a feltétel nem teljesül akkor esélytelen az egész ez tény. Nem kell átverni senkit, mi pontosan tájékoztatunk mindenkit aki jön hozzánk és nem tukmálunk semmit senkire, pont azért, hogy ha esetleg olyan helyzetbe kerül visszajöjjön hozzánk. Hangsúlyozom, nem ügynöki munka, hisz nem házalunk és nem kelletlenkedünk, üzletkötői, emelett meg papírokkal kell menni és intézkedni. És igen nincsen fix fizetés és alkalmazotti munkakörbe azért nem akarnak fölvenni, mert az neked nem érné meg... a 47%os adózás miatt... De lehet ezt lelkiismeretesen jól csinálni és akkor jó lehetőség, nehéz út, de visz valahova.
2010. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!