Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedélyek kellenek...

Milyen engedélyek kellenek egy egyéni vállalkozáshoz? és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Ha csinálnék egy vállalkozást mondjuk egy konditermet, akkor milyen engedélyek kellenének és mennyibe kerülnének úgy körülbelül?

2014. ápr. 19. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Eloszor legyen forgalmas helyen a konditerem, es a minimalis kolcseg kb. 3000>4000 euroban kerul nehany felszerelessel.
2014. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben ha valaki leírná pontosan mikre kell számítani mint költség(adók) az megköszönném. az előző válasz kicsit kevés volt de köszönöm. :)
2014. ápr. 23. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen H***e menj már el egy könyvelőhöz!

Mi értelme van szinte napi rendszerességgel feltenni a kérdést?

2014. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

anyádat sértegesd ha nem tetszik verd ki a fszod és örülj mikor végeztél. azért kérdezem mert NEM vagyok otthon benne hogy vannak ezek az adók a helységre és a többi dologra, ki kérte hogy szólj be te nymoronc? normális választ várok, nem pedig ilyen szánalmas szrt amit írsz nem tudom kinek képzeled magad de elhiheted nem vagy kemény hogy próbálsz kioktatni. na mind1 inkább te menj el fszfejkezelésre mert kisebbségi komplexusod van te mitugrászjancsi :D és ne írj vissza mert nem vagyok kíváncsi a sületlen fszságodra. Csak a normális válaszok érdekelnek !


Amúgy a könyvelő tényleg választ ad a kérdésemre?

(és ha lehet ne az előző "válasz" adó írjon).

2014. ápr. 25. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Tipikus sikeres vállalkozó dumád van :)

Ilyen attitűddel a sikered garantált, látom anyád a jól nevelt, büszke lehet rád...


Majd számolj be a sikereiről!

2014. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez meg segítség volt. köszi a tanácsot. Na most már tényleg csak azok írjanak akik normális választ tudnak írni mert még nem lettem okosabb egy választól sem :D


Megköszönném ha leírna valaki pár segítő információt aki konyít kicsit hozzá mert sajnos nem tudom hogy mennek ezek az adózások például egy konditeremnél ami mondjuk 200 nm-es helységben van ami mondjuk saját mert megvettem.

Milyen költségek merülnek fel egy ilyen méretű helységnél / vállalkozásnál?

2014. ápr. 27. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!