Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek a DSD-ről?

Mi a véleményetek a DSD-ről?

Figyelt kérdés

Utána olvastam illetve konzultáltam az egyik ügyintézővel és nagyon csábitó hogy belépjek,aki nemtudná miről van szó annak röviden elmondom,árúkat továbbitasz nemcsak magyarországra hanem az egész világon mindenhova egy amerikai cégen kersztül,mikor belépsz fizetned kell havonta 20 dollárt(4ezer forint) hogy elkezdhesd...

Szóval nemtudom megéri-e belevágni,ugye itt is különböző szintek vannak és gondolom majd a havi dij is emelkedni fog ahogy szintet lépek...



#eBay #DSD Domination
2014. ápr. 22. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
MLM, nem éri meg, buta vagy, ha belemész. Oké, nekem most nem hiszel, tapasztald meg a saját bőrödön, csak aztán sírás ne legyen. Hihetetlen, hogy mindig vannak újabb és újabb tudatlanok, palimadarak.. Információs társadalomban élünk! Itt egyedül hülyeségi szinteken lehet lépegetni.
2014. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem,mert sajnos nem vagyok tájékozott ilyentéren !
2014. ápr. 24. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!