Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba érdemes...

Milyen vállalkozásba érdemes belefogni a mai világban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Olyanba, ami a holnapi világban is sikeres lesz.
2014. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nagy igazság !. De például mibe?
2014. ápr. 28. 17:53
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
nem tudom, nem valószínű hogy megérné bármelyikbe is, szétadóztatják a vállalkozókat, a vezetőség a multikban látja a jövőt, oda elmehetünk rabszolgának, csoda ha kajánk lesz belőle.
2014. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

attól függ milyen ismerettségi köröd van, kiknek dolgoztál eddig, mit tudsz, mi a szakmád, stb


pl van egy autószerelő sokan viszik hozzá a kocsit javíttatni, mára már tud erre vállalkozást alapozni.

2014. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
az autószerelői se egy sétagalopp, lassan ahhoz is diploma kell, rengetegen a legújabb, de még a kevésbé új konstrukciókhoz hozzá se tudnak nyúlni.
2014. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

de évek alatt kialakul egy vevőköre

sokan megélnek belőle, sőt az autószerelők azok akik hétvégén is nyomják, meg minden nap eset 10-ig képesek erre reggel 6-tól.


szóval munkájuk az van, HA ki van építve már persze



kérdezőnek meg hiába írnánk menjen el műkörömépítőnek, mikor azt sem tudjuk fiú e vagy lány

de pl van egy gép, ami pillanatok alatt fest mintát és a legtöbb műkörmös kézi festéssel szerencsétlenkedik én már azt felmértem, ha lenne vagy 50 ilyen gépem, mindegyikre van kereslet. szóval műköröm festő gépben van üzlet.


de úgy tanácsot adni, hogy lehet egy kőművessel beszélünk...

nem tudom mit vár kérdező

2014. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

A, olyanba, amihez értesz


B, olyanba amire lesz kereslet mindig is. Ilyen pl.: étel, egészség, szépség, alternatív energia

2014. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező a kérdésed alapján, neked semmibe!

Csányinak bármilyen hülyeséget tanácsolnánk neki bejönne bármi, mivel van pénze, ismeretsége és bármilyen szakembert képes megfizetni. Tehát pénzügyileg a gyökeres ellentéted!

2014. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező ide is írhattad volna, nem kell privátban!


"Honnan tudod te hogy nekem menyi pénzem van faszikám,meg hogy ki vagyok? ne is tudd meg na m1 nem ez a lényeg a kérdésem alapján csak ne állapitgassad mer te semmit nem tudsz se az éeltemről se rúlam se arról hogy ki vagyok vagy kinek a rokonya vagy kinek a barátya stb.. hanyagolju ka hüje válaszodat kérlek"---rendben meggyőztél! Most már tisztában vagyok azzal, hogy Csányi hozzád képest csak egy szegény koldus.

Elnézésedet kérem kedves kérdező, hibáztam!

2014. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

19:52


ezen válasz után, egy általános iskolai nyelvtantanárra is szükséged lenne kedves kérdező

2014. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!