Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magánlottózó nyitása lépésről...

Magánlottózó nyitása lépésről lépésre?

Figyelt kérdés

Üdv!

Érdekelne mi szükséges egy lottózó nyitásához. A pénz megvan a hely is ismerős által. Minden elvárással tisztában vagyok. Ami konkrétan érdekel hogy a "0-rol" indulva, tehát minden vállalkozási ismeret nélkül. Kezdjük ott hogy megvan az épület, átlagos gyalogos, de állandó autós forgalom adott, cégek is vannak a közelbe, másik lottózó több mint 1 km re van. Kijönnek a(z) SzZrt-től megkapom az engedélyt (szerződés kötés velük) családból jómagam (elvárás) és xyz leteszi a terminálkezelői vizsgát. Mi szükséges még? Vállalkozási engedély, erkölcsi bizonyítvány ezt eddig tudom, ezeken kívül még valami?

Ami még érdekelne egy újonnan alapított lottózó körülbelül mennyi bevételt tudhat magáévá ami már "tiszta haszon" úgy hogy az alkalmazott ki van fizetve. Természetesen mást is árulnék mellette de ebbe most ne menjünk bele. Tehát a lényeg még egyszer: épület megvan, SzZrt-vel szerződést kötök, alkalmazott megvan, vállalkozási megvan, még milyen papírok szükségesek? Kérem olyan írjon aki már rendelkezik saját lottózóval! Jöhet privát válasz is! Lehetőleg lépésről lépésre. Köszönöm!



2014. máj. 2. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Elmész ingyenes jogi tanácsadásra, és ott elmondják neked. Itt senki nem fog neked ingyenesen tanácsokat osztogatni, belefeccölni az időt és energiát abba, hogy lépésről lépésre leírja. :)
2014. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Minden kérdésedre normális választ adni kb. 4-5 óra lenne még élőszóban is. Ezt ne várd el itt senkitől puszira.


"körülbelül mennyi bevételt tudhat magáévá ami már "tiszta haszon" úgy hogy az alkalmazott ki van fizetve. "


Ezt a legbölcsebb hindu sem tudja neked látatlanba megmondani ennyi információból, környezettanulmányt meg nem fog neked készíteni senki.


"Természetesen mást is árulnék mellette de ebbe most ne menjünk bele."


Igen, végülis ez egy abszolut elhanyagolható információ, tekintve, hogy azt várnád mondjuk meg mennyi hasznos származna az üzletből...


Embereknek nagyon bilibe lóg a kezük....

2014. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Aztán éeg itt sír a szája mindenkinek hogy aki vállalkozni akar és itt kért tanácsot, csak az oltást kapja...
2014. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Látom az 1km-re levő kisállat kerekedésről kiderült, nem bírnál a konkurenciája lenni, nem baj akkor legyen az 1km-re levő lottózó a konkurencia...


Megkérdezhetem, hogy nálad ez az 1km valami lélektani távolság, esetleg az elektromos biciklidben ennyi nafta van? Ismerősöd a kocsmatulajdonos nem ajánlotta még fel nyissál tőle 1km-re 1 másik kocsmát, ad hozzá épületet meg pénzt és tied a profit 99%-a :)

Tényleg, hogyan néz ki terved szerint az osztozkodás, ő adja az épületet, a tőkét, te pedig a nagy semmit... Milyen arányban osztoznátok a "profiton"?

2014. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

17:07


oltást meg is érdemli


1, idióta kérdést tesz meg, félinformációkkal

2, pénzügyi tervet vár cserébe ami nem 2 perces munka és jó pár 10e be kerül egy komolyabb terv

3, naponta meg van kérdezve ugyanaz, de a keresőt képtelen használni és visszaolvasni


Ezek után jó, hogy oltást kap.


Nekem is van saját vállalkozásom, mégse kérdezgetek itt semmit, mert a könyvelőm naprakészebb mint itt a noname emberek 99,9999999%a

2014. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a nagy SEMMIT! Nekem csak egy kis információra lett volna szükségem, nem regényeket vártam, elég lett volna a lépéseket szavakkal leírni mivel nem vagyok buta ember! Másrészt, környezet tanulmányra abszolút nincs szükségem mivel azt már megcsináltam én magam! És ki mondta hogy ingyen van az épület....baromság?
2014. máj. 3. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kesz lenne a környezettanulmany akkor az ,egválaszolná minden kérdésed...
2014. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Felejtsd el az egész ötletet! Inkább vegyél rajta kaparós sors jegyet,mert mire be indulna addigra le kaparod magad! Nem napi 8 órás munka hely.Olyan kicsi a be jövő nyereség hogy nem éri meg. A sok csesztetés a hivataloktól, adó, önkormányzat,KÖJÁL, stb. stb..Mindenki azt hiszi rólad hogy tele vagy lével mert akkora a bevétel.

Inkább keres más megoldást, mert a végén mire el indulsz addigra kell egy "dili doki" is.

2014. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!