Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy hete nyitottam meg az...

Egy hete nyitottam meg az oldalamat, még senki sem rendelt, csak érdeklődtek, kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Sajnos rendelés még nem folyt be, pedig már 500 ruhát, táskát, cipőt, ruhát, pólót kitettem, van 100 lájk és 1000 megtekintés az oldalamon. Szerintetek kezdjek aggódni, vagy várjak türelmesen, be fog indulni?
2014. máj. 4. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy hét semmi szerintem.
2014. máj. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nézzük azt az oldalt.
2014. máj. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd a címet, benézek :)
2014. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát egy webáruház felfutása ma Magyarországon jó pár ÉV.

Ebből megélni nem lehet, kivéve, ha olyat árulsz, ami mindenhol ugyanolyan. Pl. mosógép, telefon stb...

A ruha marha nehéz ügy.

Nekünk is csupán az a webáruházunk működik, ahol olyat árulunk, amit máshol nem lehet kapni!

S ez sem mondható, hogy megélhetésre elég. Kiegészítésnek jó.

2014. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy hét az még semmi, de már az is nagy eredmény, hogy 1000 megnézték, hidd el, ennyi idő alatt az szép.

Kezdj el, regisztrálni linkgyűjtő oldalakra. Vagy reklámozod valahogy az oldalad?

2014. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valahogy szájreklámot kellene generálni, de az is tényleg csak akkor jó, ha van valami egyedi a dologban.
2014. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg dobj egy URL-t, ránézek szakmai szemmel.
2014. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

SEO? milyen az oldalad page rankje? kéne facebookon is reklámozni

de lehet maga az oldallal van vmi és nem bíznak benne a vevők. például nem tűnik elég "komolynak" vagy nincs https és ezért félnek megadni az adataikat.

küldj egy linket és valszeg többet tudunk mondani

2014. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
1 hete xD Eeeez igen, nagyon az elvárások az 50 milliárd internet oldallal szemben :D
2017. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül? Felfutott az oldalad?
2017. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!