Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy etteremlancot szeretnek...

Egy etteremlancot szeretnek megnyitni, erdemes-e vagy jelenleg kudarcra van itelve?

Figyelt kérdés

Az otlet, hogy minden heten vagy bizonyos napokon egy adott orszag eteleit lehetne megkostolni es ekkor az etterem szinvilaga hangulata is ahoz igazodna, kivul is, belul is.

Tovabba egy shop rendszer ahol kaphatoak lennenek mas orszagok elelmiszerei, csokik, sutik, kekszek stb-stb. Lenne-e igeny ebben a mostani helyzetben erre?


2009. dec. 27. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lánc? ha komoly a szándékod, úgyis egy egységet nyitsz és nem egy láncot rögtön..
2009. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van annyi tőkéd, hogy két-három évig finanszírozd a veszteséget, akkor hajrá!

Én biztos elmegyek majd hozzád.

2009. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet, biztos kipróbálnám, főleg, ha az ár is megfizethető. :-) De először csak egyet nyiss, ha bejön, akkor jöhet a következő, és így tovább.
2009. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik az ötlet. Bár tény, hogy az emberek most a kaján spórolnak leginkább. Az is eszembe jutott hogyan lehetne változtatni állandóan az adott országra jellemzően.
2009. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

figyelj szerintem ne hetente változzon a menü.


a shopban minden legyen ilyen-olyan részlegek, ami hangulatos az egész, másmás fényekkel, megvilágítással,

más zenével persze azért egy normális bolt legyen, csak igényesen.

2009. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs kudarcra ítélve, sőt!

Szerintem jól menne, ha minőséget adnál elérhető áron. Viszont ahhoz, hogy még biztosabb lehess a sikerében, nem árt egy üzleti tervnek az elkészítése, hogy pontosan tudd hogyan érdemes működnöd.

Komolyan mondom, hogy enélkül neki se láss!Én is épp írom a magamét.

Különben egyáltalán nem igaz, hogy a "kaján spórolnak" az emberek. Az evés fontosabb, mint pl. egy új autó vétele. egy rakás szórakozóhely, étterem meg büfé dugig van állandóan.Csak egy jó ötlet kell, meg annak a megvalósítása. Az ötlet nagyon jó!!

2009. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Budapesten, megyeszékhelyen vagy folyamatosan működő idegenforgalmi centrumban talán van esélye a talpon maradásnak. Rengeteg pénz kell hozzá.
2009. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, de a részletes üzleti tervet és a gazdaságossági számításokat ( vészforgatókönyvekkel ! ) véleményeztesd gazdasági és marketing szakemberekkel.
2009. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretik az állandó árukészletet, szóval legyen állandó menüd és azon felül változtass csak. Ha minden héten más lesz a kaja senki sem fog bemenni.
2009. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kell egy jó PR, egy üzleti terv, reklám és nem vagy kudarcra ítélve. De csak akkor, ha nem 800 forintért adsz egy tányér levest, mert akkor bizony biztos a kudarc.
2009. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!