Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meg tudnék élni abból, hogy...

Meg tudnék élni abból, hogy hobbyból festek, plusszba irodában dolgozom asszisztensként?

Figyelt kérdés
Lenne időm festegetni? Meddig tartana a munkaidő egy irodában?

#megélhetés #festegetés
2014. máj. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Cégfüggő. A kérdésednek így semmi értelme.
2014. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia, részmunkaidőben heti 5x4 órával olyan 40-50 ezret keresnél, teljes munkaidőben heti 5x8 órával 80-100 ezret, a képeid nem tudom mennyire értékesek, mennyire vennék őket, de szerintem meg tudnál élni, bár hogy csak részmunkaidőben dolgoznál (hogy több időd legyen festeni) akkor szükséged lenne egy társra is aki támogat.
2014. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most irodában dolgozom 8 órában, 156 ezerért és a kövi hónapban áttesznek egy másik céghez, ahol elvileg többet fogok keresni és 5 órában, ezért gondoltam hogyha már gyerekkorom óta fetek akkor megint hozzákezdenék, elvégre szeretem és tudom is csinálni. Bocsi, nem fogalmaztam meg annyira normálisan:)De végülis mindegy, majd meglátjuk mi lesz..:)
2014. máj. 11. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah,a munkádból meg tudnál élni,festeni meg festhetsz mellette,ha marad rá időd.Szerintem tudod mindegyik kérdésedre a választ magad is,én meg azt tudom,hogy csak festésből,(festészetből) nem lehet megélni,vagy talán néhány nagyon híres,és elismert festőművész megtud,de a többiek sajnos nem.Sok sikert a "festegetéshez",és a munkádhoz is! (Egyébként szívesen megnézném a képeidet,ha van fotó róluk,mivel én is festegetek)
2014. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha írsz privátot, akkor nagyon szívesen küldök képet, cserébe ha te is :)
2014. máj. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!