Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Befektetőket keresek. Hol...

Befektetőket keresek. Hol érdemes?

Figyelt kérdés
Nagyszabású üzleti tervemhez keresnék befektetőket, de fogalmam sincs, hogy hol tudnék velük kapcsolatba lépni. Ehhez kérném a segítségeteket. Szóval?
2010. jan. 2. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kábé tudod, kiket akarsz, nem? Keresd fel a honlapjukat, nézd meg a titkárságot, kérj mindegyiktől időpontot, és menj be mindegyikhez. Ha erre nincs időd, küldj levelet, mármint POSTAI levelet, amiben benne van a hiperszuper dolog. De inkább személyesen mindenkit, hogy érezzék, milyen rohadt fontosak.
2010. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez nyilván attól függ hogy milyen terület és valóban az előttem szólóval értek egyet hogy keresd meg őket személyesen. Addig nyomulj ameddig kell, vagy el se kezd.


Szerintem mindegy hogy postai levél vagy e-mail... én ugyanúgy dobom mindkettőt ha nem érdekel a téma.

2010. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Újpesten
2010. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!