Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudom ellenőrizni hány...

Hogyan tudom ellenőrizni hány órát dolgozik bérbe adott földmunkagépem, vagy útépítéshez úthengerem?

Figyelt kérdés
van néhány munkagépem, munkát már nem vállalok, de bérbe adnám őket. Ha lehet inkább üzenetben válaszoljanak a kérdésemre, sajnos nem találtam sehol sem kielégítő részletes választ erre. Kérem aki jobban érti, üzeneteben egy rövid vázlat erejéig szánjon egy kis időt e kérdés megválaszolására! Kérem csak üzenetben!

2014. jún. 12. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát leginkább sehogy. Pénzért kölcsönadni úgy szoktak, hogy azt az időt veszik alapul, amikor elviszik, illetve amikor visszaadják a gépet. Ha kikölcsönzöl egy napra egy takarítógépet, ott sem foglalkozik vele a kutya sem, hogy te nem egy napig, hanem csak egy félórát huzigáltad a szőnyegen.
2014. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nem kilométerre kell kiadni, hanem időre. A bérlő gondja, hogy neki így megéri vagy sem.
2014. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üzemóra számlálóval, az újabb munkagépekbe már gyárilag beszerelik!


[link]

2014. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam írni: generátorról működő óra. Beindítják a gépet: megy. Leállítják nem megy.
2014. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudsz bele kötni üzem óra számlálót.
2014. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, és hasznos válaszokat!
2014. jún. 13. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!