Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hozzájutottam egy kis családi...

Logout99 kérdése:

Hozzájutottam egy kis családi örökséghez, mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hozzájutottam kb 1,5 millió forinthoz. Az lenne a kérdésem, hogy mihez tudnék kezdeni hogy ne fogyjon el, hanem inkább gyarapodjon! Banki befektetés, lekötés nem érdekel, más egyéb alternatívát várok. Köszönöm a segítséget!!

2014. jún. 17. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel az államkötvényt nem a bank hanem az állam bocsátja ki ezért én ezt ajánlom. Vagy valami pénzügyi alap, bár ezt is a bank intézi. Más lehetőség nem nagyon van (hacsak nem gondolkodsz valami vállalkozáson, csak az meg idő-és energiaidényes).
2014. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, és az ötletet, de nem ilyesfajta befektetésre gondoltam, ami hoz évi 3-4 %-ot. Tudom hogy több mint a semmi, de attól még nagyon kevés. Bármi érdekelne,akár vállalkozás is, de ahhoz szerintem ez a 1,5 millió kevés lenne. Ha valakinek van még ötlete, esetleg még 2 millióval is lehetne számolni. Várom a válaszokat, és az előzőnek meg mégegyszer köszönöm!
2014. jún. 18. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem túl sok pénz. Jól forgatni csak hozzáértéssel lehet. Ha nem akarsz vele foglalkozni tényleg az államkötvény a legjobb megoldás.
2014. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem értem... én nem írtam olyat hogy nem akarok vele foglalkozni :D bármibe belefognék amihez elég a pénz, és van benne lehetőség :) kb 1,5 - 2 millió forintot szeretnék valamibe belefektetni, bármibe,kivéve bank, vagy lekötés, meg állampapír. Sőt, sokkal szívesebben vállalkoznék valamit, vagy tényleg bármit, amiben tevékenykedhetek, és pénzem lehet belőle. Továbbra is várom a válaszokat, és mégegyszer köszönöm :)
2014. jún. 18. 19:38
 5/6 anonim válasza:
Pl vegyél olcsó autókat, motorokat, pofoztasd ki és add el.
2014. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én 1.000.000 Forintra évi 20%-os kamatot fizetek. Ha érdekel, egy személyes találkozó keretén belül beszélhetünk a részletekről. Törvénytisztelő magánszemély vagyok, tisztességes szándékkal.
2014. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!