Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Neked milyen vállalkozásod...

Neked milyen vállalkozásod van? Hogyan hoztad létre? Honnan volt rá elég pénzed?

Figyelt kérdés
és most jól keresel? Mesélj kérlek! Privát üzeneteket is szivesen fogadok.

2014. jún. 24. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de látom nem kaptál választ.

Öcsém viszont vállalkozó, könyvelő. Úgy hozta létre, h közgazdász-mérlegképes könyvelő végzettsége van. Nem kellett hozzá pénz, hisz otthon a lakásuk egyik szobájában könyvel.Csak egy számítógép és nethozzáférés kellett.

2014. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 éve kezdte és igen, nagyon jól keres vele!
2014. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, hogy írjon is valaki saját konkrétumot.

Nagyon fiatalon csináltam céget hitelből és családi segítséggel. Új területbe kezdtem tapasztalatlanul és ez ki is jött, válság után -40 millió körül állt a cég (ennyi adósság ide - oda, de pontosan nem is tudom) (!!!)

Lassan 10 év után jutok oda, hogy évi tisztességes nyereséggel dolgozunk,jó kapcsolatokat szereztem, de az adósságokat még törleszteni is kell.

Ingyen tanulság: vagy legyen tapasztalatod, vagy nagyon sok pénzed (ha tőkeigényes amit akarsz, akkor ne kicentizve), és számolj a bukással is.

2014. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!