Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet pénzt csinálni egy...

Hogy lehet pénzt csinálni egy website ötletből?

Figyelt kérdés
Ha lenne ötletem egy website-ra, megkreálnám, és elkezdeném csinálni saját pénzből, hogy lenne abból előbb-utóbb pénz? Hogy népszerűsítek? Van valami könyv vagy weboldal, ahol teljesen hozzá nem értőknek elmagyarázzák ezeket, olyan emberek, akik tényleg értenek hozzá?

2014. jún. 27. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Pár év programozás, és akkor menni fog.

Vagy alapítasz egy vállalkozást, ahol profi programozókkal és marketingesekkel dolgozol.

2014. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A website-ot meg tudom csinálni, maga az ÖTLET a lényeg. Hogy egy ÖTLETBŐL hogy lesz pénz.
2014. jún. 27. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Ötletből sehogy, mert nem minden ötlet működőképes, és nem mindegyik piacképes.
2014. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha a website-ot meg tudod csinálni, akkor full nem vágom, hogy mi a baj.


Egyébként ehhez tanulni kell, nagyon sokat. Közgáz, marketing, menedzsment, stb.

2014. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk eszedbe jut, hogy de jó lenne egy olyan website, ahol ezt és ezt meg tudom nézni. Keresel, de nincs ilyen. Akkor miért nem csinálod meg te?


Ez olyan, mintha ma megalkotnék egy újfajta süteményt. Nem tanultam cukrászatot, csak eszembe jutna, mi lenne, ha ezt a kettőt összeraknám, ezt megcserélném, és létrejönne egy új desszert. El kellene mennem marketinget tanulni, hogy piacra tudjam dobni?

2014. jún. 27. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. De lehet jobban jársz, ha találsz olyat, aki ért hozzá és lát az ötletben fantáziát.
2014. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem árt, ha van pénzed.

Ha te nem kockáztatsz, akkor más sem fog beszállni melléd. Ötletei mindenkinek vannak tonna számra.

2014. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy hogy lesz pénz ebből az az ötlettől függ. Ha egy böngészős játék az ötlet akkor a prémium előfizetésből lesz pénz, ha valami más akkor reklámból...
2015. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!