Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van ötletem, de pénzem nincs...

Bádzsó2000 kérdése:

Van ötletem, de pénzem nincs a megvalósításához, vagy lenne esetleg olyan informatikus akinek nincs ötlete és társulna velem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az ötleted... írd privátba
2014. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha valóban "nagy" ötleted van, le ne írd :D
2014. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fogom. Köszi.
2014. júl. 5. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Informatikus vagyok. Ötletekből tengert lehet rekeszteni, nincs értékük. Egészen pontosan kevesebbet érnek, mint amennyibe a meghallgatásukra és a megértésükre fordított idő kerül, különösen ha az ötletgazda titkolódzik is közben. Azt javaslom hogy azt mutasd be, te saját magad mivel tudod még segíteni az esetleges vállalkozást, milyen tapasztalataid vannak. Ha sok mindent tudsz nyújtani az ötleten felül, akkor érdemes valakinek társulnia veled.
2014. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!