Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet e támogatást kapni...

Pisti124 kérdése:

Lehet e támogatást kapni egyéni vállalkozás alapításához úgy hogy már van egy fix munkahelyem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az plusz előny ha van munkahelyed, így ha nem jön be a dolog (nem azért drukkolok, hogy bejöjjön, csak érted), akkor van miből fizetned a törlesztést. Így még megkockáztatom, hogy a bank szívesebben nyújt hitelt, mintha nem lenne.
2014. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen az úgy jó ha van plusz munkahelyem csak nem keresek annyit hogy meg tudjam kezdeni belőle a saját életemet, hiszen én is már házat szeretnék jó volna arra gyűjteni és azért egy kis plusz jövedelem jól jönne.

Ha meg hitelt veszek fel és befuccsol az üzlet akkor meg még azt is fizessem vissza az meg már nem igazán jó buli.

2014. júl. 17. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen te most egy választóvonalon állsz. Ez a vonal elválasztja a biztosra menő alkalmazottat, a mindenre kész vállalkozótól. Nem valami pozitív a hozzáállásod már így a legelején, szóval ha ezt meg akarod tartani, akkor bele se kezdj, mert akkor nyüglődés lesz az egész.

De ha tényleg kevesled a fizut, és azt mondod, hogy ennél neked több jár, akkor csapj az asztalra és vágj bele!


Amúgy megkérdezhetem mit dolgozol, és mit szeretnél vállalkozni? Ha nem publikus írhatod privátban is :)

2014. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!