Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Családi balhék a neten = pénz?

Családi balhék a neten = pénz?

Figyelt kérdés

Abból lehetne vmi pénzt kihúzni hogy ha magasminőségű videókat árulnék amit itthon veszek fel?? Mert a családom elég zűrös, gondolik arra hogy többgenerációs együttélésben lehetetlen balhék nélkül élni és nálunk elég sok van. Főleg keresztanyám és a gyereke között. Ordibálások, verekedés ilyenek.


Az igazi kérdés az hogy erre mennyire kapnak rá az emberek? az ilyen valóságshow-k ra??? arra gondoltam hogy esetleg lehetne 0-24-es online közvetítés 300ft/óra árba vagy vmi hasonló + jó minőségű 1 kamerás veszekedések és mondjuk amelyiken "jobban összevesznek az drágább" alapon eladni őket. az az igazi kérdésem hgy ez legális-e és hogy mennyire érdekli ez az embereket?


2010. jan. 9. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Te hülye vagy?
2010. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
engem semennyire nem érdekelne
2010. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
79%
Engem se sűrűn,gondolj csak bele pl Mónika show Kit érdekel hogy pár bunkó egymásnak esik? És a családod az meg más ,ebből ne csinálj pénzt
2010. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy valakit pont az érdekelne, hogy ti veszekedtek. Keresd fel az Rtl-t, hátha a Győzike show után most nektek is lehetne egy saját műsorotok.
2010. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

17:59-nek:

Sajnos nagyon sok mindenkit érdekel, ahogy "néhány bunkó egymásnak esik", pedig ilyen és ehhez hasonló, kritikán aluli műsorokat... szóval nem jellemzem azokat az embereket, és a valószínű értelmi színvonalukat, akik ezeket nézik, de sokan vannak, hidd el :(

Bocs az OFF-ért.

2010. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baromság amit valaha hallottam. Soha nem fizetnék ilyenért, sőt szerintem SENKI.
2010. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Én olyan videókért fizetnék, akár sokat is, amiben futballmeccseken vagy futballmeccsek után jól megverik a bírót :D
2010. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hülyék vagytok pár beszívott, részeg embernek ez milyen fasza lenne XD. ne hagyd magad eltériteni kérdezö :) ha nem illegális akkor hajrá XD
2010. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát egyébként a faszkivan itthon mindenkivel kivéve anyámmal de hiába mondom neki hogy költözzünk innen a faszomba aszongy hogy nincs rá pénz ami igaz is de keranyámékat se lehet lecsillapítani szal ha már hallgatni kell őket legalább profitáljunk belőle... am nem nagyons zeretem őket ha ez vkinek nem tűnt volna fel :D
2010. jan. 9. 19:40
 10/16 anonim válasza:
Ha felteszed még le is csukathatnak érte.
2010. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!