Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes belevágni?

Mibe érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 éves vagyok és most fogok 8. osztályba menni. Lassan (egy év múlva) liceumba fogok továbbtanulni de a szakiskolában is gondolkozok. Ha liceum akkor filológia ha szakiskola akkor szakácsnak tanulnék és majd éretségi meg ezek után egy vendéglőt vagy cukrázdát szeretnék alapítani. Szerintetek milyen vállalkozásba érdemes belevágni ? És melyik jövedelmez jobban ?

2014. júl. 22. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
szerintem előbb tanulj meg helyesen írni mert ez hallatlan!
2014. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi a bajod ? mindent jol irtam
2014. júl. 22. 00:53
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem, nem írtál mindent jól, de ez mindegy. Nagyobb baj, hogy aki kritikával illetett, az sem tud helyesen írni...


Mindegy, hova mész tanulni, a jövőd nem ezen fog múlni... Építs kapcsolatokat, és kezdj el a pénzről, vállalkozásokról minél többet olvasni!

2014. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

"szakácsnak tanulnék"


"szakácsnak tanulnék"


"Szerintetek milyen vállalkozásba érdemes belevágni ?"


Fentiek értelmében, szerintem nyiss ügyvédi irodát.

2014. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kedves második megmondanád melyik nem volt helyes??
2014. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

"kedves második megmondanád melyik nem volt helyes??"


Azon kívül, hogy nagy betűvel kezdjük a mondatot, a "mert" elé is kell egy vessző.


Ha abban a fél sorodban, amit a helyesírásnak szenteltél, van két helyesírási hiba, szerintem bocsánatos, hogy a kérdező - aki most 13 éves - bő négy sorában is van pár... Arányaiban még mindig jobban teljesített... :)

2014. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szóval nagy betű és vessző! :D namostaztánjólmegmondtad! :DDD
2014. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Ja, tényleg, igazad van... ezek nem is hibák.


Valójában az írásjelek használata egy átfogó, rendszerszintű helyesírási ismeretet feltételez. Tehát sokkal fontosabb, mint egy-egy szó helyesírásának ismerete.


Úgyhogy tőled, aki a helyesírásról kioktatsz valakit egy nem ilyen témájú kérdésben, szerintem elvárható, hogy rendelkezz ilyen fokú ismerettel. Szerinted meg nem, szerinted elég, ha nagy a szád, és beszólhatsz valakinek. OK.

2014. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, hogy ne veszekedjetek :) Inkább válaszoljatok a kérdéseimre.
2014. júl. 22. 22:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne itt éld ki magad a hülyeségeiddel, mivel a kérdező nem erre kíváncsi.
2014. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!