Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy Saját vállalkozást hogy...

Egy Saját vállalkozást hogy kell elkezdeni 18 évesen? Meg van minden pénz és segítség hozzá. És mivel érdemes üzletelni pl:állattal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hol élsz? Hol szeretnél belevágni?
2014. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
És mennyi pénzből tudnád kezdeni? Nem mindegy!
2014. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát a pénzt csak Üzenetben írom le , akit érdekel akkor írjon. Hát Magyarországon kezdeném csak nem venne árut senki mert nincs pénzük az embereknek de Profin tudok Angolul és értek az állatokhoz szóval lehet kimegyek külföldre
2014. júl. 31. 20:28
 4/7 anonim válasza:
A kezdet a nehéz. Tapasztalat. Aztán megy valahogy. Ha egy kis támogatást is szerzel rá, akkor meg nyert ügyed van. A lényeg, hogy fokozatosan. Én pár tízezerrel kezdtem, és milliónál járok, nem sok idő alatt. Jó persze nekem ehhez szerencse is kellett, meg könyvelő rokon, meg ismerettség.
2014. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Apukám gazdag üzletember és szeretnék én is az lenni és persze van ismerettség.
2014. aug. 1. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs jó ötleted, ne kezdj semmibe, felesleges. Csak azért mert van pénzed ne kezdj vállalkozásba, egyrészt mert nem ismered a piaci viszonyokat, másrészt mert nem biztos, hogy értesz az adott területhez.
2014. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 Akkor kérdezd meg apukádat. Neki van ezek szetint pénze, tapasztalata és esze is.
márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!