Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon merre vannak a...

Magyarországon merre vannak a legolcsóbb munkaerők?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 12:05
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%
Borsod, Szabolcs... Persze óvatosan a dél-amerikai gépsorral...
2014. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy dél amerikai munkaerő kell :D
2014. aug. 26. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen munkára keresel. A jó munkaerőt így is, úgy is meg kell fizetni.
2014. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem keresek semmilyenre csak kíváncsi voltam!

Szerintem ha a környéken fele annyi munkahely van mint amennyi munkát kereső ember ott nem nagyon gondolkoznak ilyenen hogy "Én ennyiért nem vállalom el"


Van ilyen ismerősöm aki ilyen helyen lakik!

2014. aug. 26. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ÉK-i régió.


A munkaadó meg úgy gondolkodik, hogy ha ennyiért nem vállalod el, talál helyetted 100 másikat...

2014. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5

na ez az meg főleg ahol már a jó munkaerőnek sincs munkája jó fél éve az is elvállalja!

2014. aug. 26. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Munkaügyi központ, onnan bárki eljön, csak közmunkára ne kellejen menni. Apám onnan szokta összeszedni az embereit. Mondjuk ő jól fizet 700/800 ft órabér, de havi 20 ember így is kiesik.

Állványozás nem egy álom meló.

2014. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!