Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Online boltot szeretnék...

Online boltot szeretnék nyitni ahol e-könyvet árulok, mi szükséges hozzá, milyen engedélyek?

Figyelt kérdés
Csak e-könyvet szeretnék, (esetleg más digitális terméket: software, videók,) mind saját termék. Fizikai terméket nem szeretnék árulni. Tehát milyen engedélyek kellenek hozzá? Egyéni vállalkozó kell, hogy legyek? Adófizetés hogy megy?

2014. aug. 27. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, én nem értem.. De mit is akarsz árulni? Gondolom nem e-bookot, hanem csak olyan könyveket amiket az e-bookra le lehet tölteni??

Mármint ha nekem van e-bookom akkor tőled vásárolhatnák könyveket az e-bookomra??

De hiszen egymillió fent van a neten amit ingyen le lehet tölteni az e- bookra. Vagy mit is akarsz árulni?

2014. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
e-könyveket amit én írtam, amit te elolvashatsz.
2014. aug. 27. 17:40
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként a libri is árul e-könyveket mégis sokan megveszik, pedig van sok ingyenes.
2014. aug. 27. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves első! E-book olvasód van. Erre vehetsz e-bookot. Ennyi. Kevered a fogalmakat.
2014. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha üzleti tevékenységet akarsz folytatni, akkor ahhoz cégre vagy egyéni vállalkozásra lesz szükség. Ez pénzbe kerül.


A részleteket nem ismerem, de nem lenne jobb, ha máshol árulnák ezeket a dolgokat? Olyan cégek, amelyeknek nagyobb az értékesítési tapasztalata.

2014. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!