Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megkapjuk az engedélyt melegko...

Megkapjuk az engedélyt melegkonyhás árusításra, ha nincs konyhánk, de szerződünk a bérbeadó által üzemeltetett étteremmel?

Figyelt kérdés
Szeretnék átvenni egy sörözőt, de csak szeszes ital árusítására szoló engedély nem valószínű hogy kapok, annak ellenére hogy a söröző évek vagy évtizedek óta működik. Akkor tudnék szeszes italt árusítani, ha megkapnám a melegkonyha engedélyt. Konyhám nem lenne, de a bérbeadónak az éttermével (ahova a sörözőből át lehet menni) kötnék egy szerződést, miszerint ő készíti az ételt én csak árulom. Erre szeretnék melegkonyhás engedély. Lehet rá esély, vagy konyhával kell rendelkezni.

2014. szept. 3. 19:04
 1/2 anonim válasza:

ezzel én nem igen vagyok tisztában de ha neked meleg konyhás engedély kell akkor valszeg kell rendelkezned konyhával !

az nem hiszem h elég mert attól hogy viszik a kaját attól nem a te vendéglátó egységedben készült !


talán kávéháznak megkapnád az engedélyt ott ezek a "feltételek" kellenek

meleg ételt reggelire készít

cukrászsütemények, hidegkonyhai termékeket kínál

széles italkínálat(alkoholos és alkoholmentes is [reggeli meleg ital])

kiemelt a kávékínálat számossága

kulturális tevékenységek (újság, zene,tv,)


ha nem jól írtam a többiek kijavítanak majd :)

2014. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1. vagyok, talán még a büfé az amire nagyobb az esély :)
2014. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!