Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy Borfesztivál ideje alatt...

Egy Borfesztivál ideje alatt kinyithatom minden gond nélkül az udvarom hogy árusoknak adjak helyet?

Figyelt kérdés
Hivatalosan a rendezvény szervezői tehetnek e valamit ha én is meghivok oda árusokat? Az árusoknak van engedélyük, járják a vásárokat rendszeresen. Én nem kérek tőlük pénzt, mert nekem a saját iparművészeti termékeim árusítása lenne a cél, azaz minél több minden van az udvaromon annál több a látogató. Nagyon jó helyen vagyok, a fesztivál központjában, az udvar is tökéletes erre a célre.

2014. szept. 5. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Amíg mi vásároztunk, az engedély mindig egy meghatározott helyre szólt. A földre festve, vagy táblával megjelölve. Ha nem ott pakoltunk volna, engedély nélküli árusítás lett volna. Ennek néhány éve, lehet, hogy most más szabályok is vannak.
2014. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam hogy a saját udvaromon azt csinálok amit akarok, kivéve a tűzgyújtás ha épp tilalom van, vagy egyes helyeken a csendháborítás. Épp ezért kérdezem hogy a fesztivál ideje alatt is él az a rendelet hogy saját területemen árulhatnak mások? Akik persze számlaképesek és rendelkeznek a piacos engedélyekkel is.
2014. szept. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!