Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudnátok nekem mondani vállalk...

Tudnátok nekem mondani vállalkozásokat, mit érdemes nyitni és jól működne?

Figyelt kérdés

Olyasmi munkán agyalok amit otthon csinálhatnám,esetleg otthon bejelenteni egyik szobát mint iroda helység,mégsem kellene bérelnem, és működne,mi bevétel kell,alig van munka lehetőség,ebben látok valami fantáziát,de ötletem sincs hogy mit.

HELP !!!!



2014. okt. 16. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
sztriptízbár a pincében
2014. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosítás? Nem kell hozzá pénz sem. Van olyan biztosító , aki fél évig alkalmaz és utána többszáz ezerrrel segít abban, hogy vállalkozóvá vállj. Vagy MLM (én ez utóbbit csinálom). Valamilyen informatikusi munka. Én is várom a mások ötletét....
2014. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Informatikushoz több év tanulás kell, ha most kezdenéd el tanulni akkor talán (ha van hozzá affinitásod) 2-3-4 év után tudnál vele pénzt is keresni.


MLM hülyeség, maximum akkor vágj bele, ha tényleg olyan termékkel tudsz kereskedni ami ér is valamit, de általában az ilyen termékeket nem ilyen üzleti modellel értékesítik. Az legtöbb MLM-s termék, finoman fogalmazva, sz.rt sem ér és egy magára kicsit is adó ember nem fog ilyen cuccokkal kóklerkedni a családján belül vagy az ismerőseinél.


Igazából minden attól függ, hogy mihez értesz és mekkora kezdőtőkéd van. Hiába mondanánk neked, hogy legyél pénzügyi tanácsadó, ha lövésed sincs a pénzügyi dolgokhoz.

2014. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
turizmusról mi a véleményetek? mit gondoltok?
2014. okt. 17. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A turizmushoz végzettség kell. Van idegenforgalmi végzettséged?
2014. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!