Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha kozmetikai céget szeretnék...

Ha kozmetikai céget szeretnék alapítani, ahhoz kell valamilyen külön szakmai végzettség (pl:kereskedelmi engedély)?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta ez az álmom, hogy nekem majd lesz egy vállalkozásom, azóta sem tágítottam tőle. :) Elég jó vagyok fizikából, kémiából, bioszból, matekból, meg szeretem is őket és négy idegennyelven beszélek legalább középszinten, a pénzt is összegyűjteném az induláshoz, azzal nincs baj. Kell még ehhez valami külön szakma vagy engedély?

2014. okt. 28. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyártani szeretnéd a krémeket vagy forgalmazni?
2014. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyártani
2014. okt. 29. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz szakmai tudás is kell, hogy ismerd az összes problémát, amit kezelni kell majd a termékeiddel, és nagyon jó anyagismeret, mert mindenről tudnod kell, hogy mire való, melyik anyag kompatibilis a másikkal, melyek erősítik, melyek "ütik" egymást, stb. stb. Majd engedélyek, cégalapítás, gépek, eszközök, berendezések.
2014. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!