Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzből tudnék egy...

Mennyi pénzből tudnék egy kissebb varrodát összerakni? Milyen gépek ezközök kellenk amikkel pólókat pulóvereket nadrágokat tudnék varratni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy jó ipari varrógép több száz ezer ft. Több fajta kell belőle. Meg én nem vagyok szakember , de a nadrág készítéshez más fajta gépek is kellenek. Különböző ringliző, szegecselő gépek, Vasalók. Kb. ez tíz milla. Épület ?
2014. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első jól írta. Gépekből ipari gépek kellenek, nem háztartásiak és azok nagyon drágák.De kellenek pl. szabászasztalok, vasaló asztalok stb.

Kell egy megfelelő helyiség, megfelelő, gépek melletti világítással stb.

Engedély a működtetéshez, könyvelő, aki az adminisztrációt, adó bevallást, pénzügyeket stb. intézi.

Kérdés, hogy a termékeknek lenne-e felvevő piaca? Hozna-e annyi hasznot, hogy megérje?

2014. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az én elképzelésem az lenne hogy felveszek egy varrót aki tudna segíteni és a kész termékekekkel kiállnék a piacra.

Ehez mérten mik kellenének ha csak szabadidő ruzázatot készítenénk?

2014. okt. 28. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt sem tudod ehhez milyen gépek kellene esélytelen.Egy varrónő megvarr jobb esetbe ha mindent ő csinál szabástól, csomagolásig mindent napi kettőt. Egy nap nem keresnél 2000Ft-ot miközben a varrónőnek ezt neked 3 óramunkára ki kell fizetned.
2014. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!